• Без категорії

Звуки в ліжку: зроби голосніше!

Звуки в ліжку: зроби голосніше! Як відомо, всіх людей можна розділити на дві категорії: ті, хто любить проявляти свої емоції, і ті, хто віддає перевагу їх приховувати.

І якщо ви і ваш чоловік відноситеся до різних груп – значить, в сексі вам буде важко порозумітися. Що ж робити, якщо ваш чоловік дуже тихо поводиться в ліжку?

Ви – жінка гаряча, тому любите стогнати, кричати під час сексу. А можливо – і говорити непристойності. Ваш чоловік – повна ваша протилежність: він мовчки робить свою справу і не видає при цьому ні звуку. Зрозуміло, через деякий час у вас виникають думки: “чи добре йому зі мною?”

Щоб з’ясувати це пропонуємо наступний план дій:

1. Подумайте: чи все в порядку в решті сфер вашого сумісного життя? Якщо ні – можливо, причина у тому, що ваш коханий не може повністю розслабитися в ліжку. І необхідно вирішувати, перш за все, цю проблему. Якщо ж відповідь так – переходите до наступного пункту.

2. Запитайте себе: чи показує ваш чоловік якимись способами, що він щасливий з вами? Ваша задача – зрозуміти, чи є у вас причини підозрювати, що коханий незадоволений вашим сексуальним життям? Якщо виявиться, що є – то боротися з його мовчазністю під час сексу безглуздо: потрібно шукати коріння проблеми і займатися нею. Але якщо ваш чоловік просто мовчазний від природи, а в сексі з вами його все влаштовує – переходите до наступного пункту.

3. Почніть потроху “розбещувати” його. Тільки не робіть це дуже різко – інакше відлякаєте чоловіка. Можна почати з малого – подивитися разом еротичний фільм і звернути його увагу на те, що вас порушує, коли чоловік видає під час сексу гучні звуки. Це дасть вашому коханому їжу для роздумів.

4. Наступним кроком може бути сексуальна гра, яку ви запропонуєте чоловіку як прелюдія. Вона може виглядати так: ви і він по черзі пестите один одного, вголос коментуючи свої дії. Можна також коментувати дії один одного – якщо такий варіант вам більше подобається. Практикуйте подібні еротичні ігри регулярно – і з часом ваш чоловік розкріпачиться.

5. І, нарешті, не забувайте заохочувати коханого в тих випадках, коли він діє згідно вашим бажанням – це закріпить нову звичку, і незабаром ви зможете позмагатися – хто з вас голосніший в ліжку!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...