Звички, які псують секс

Звички, які псують сексМомент близькості можна так легко зіпсувати своїми словами, діями, а ось повернути назад ту близькість буває іноді неможливо?

Як правило, ми любимо, щоб в сексі була деяка прелюдія, яка "підігріває" нас. Вся справа полягає в жіночій фізіології, оскільки нам, щоб спалахнути полум’ям пристрасті потрібен час. Через те, що чоловік деколи швидко переходить до швидких дій під час сексу, деякі жінки відмовляються від нього зовсім. Не поспішайте ставити крапку у відносинах, тільки через відсутність прелюдії в сексі, оскільки ви завжди можете узяти ситуацію під контроль.

Фантазії в сексі допомагають нам розкритися більш повно, стати справжніми акторами своєї ролі, але все це повинне бути в міру. Пам’ятайте, що ваш партнер також має право на втілення своїх фантазій.

Часто нам хочеться поговорити і поділитися емоціями з партнером в ліжку, але краще залишити всі розмови для іншої слушної нагоди, а говоріть ласкаві слова і про те, що може принести задоволення і вам і йому.

За своєю природою, ми жінки, дуже хочемо, щоб нас постійно оточувала романтична атмосфера. Чоловік, який може іноді звичну обстановку перетворити в казку, безцінний. Але, найголовніше, не варто постійно вимагати цього від свого обранця, хай він сам відчує, що потрібно щось змінити у ваших відносинах. Найкращі місця, де ваша сексуальність досягає піку: заміський будинок, курорти і так далі.

У ліжку ми всі актори, але чи потрібно проявляти акторські здібності, якщо секс з партнером вам не приносить задоволення і вам доводиться імітувати оргазм, щоб секс з ним був незабутній? Будьте щирі з ним, не варто прикидатися. Чоловікам подобається секс, коли він і вам приємний.

Не варто думати, що в сексі виходить тільки від чоловіка, оскільки жінкам також подобається активно діяти і вигравати.

Хай заняття любов’ю не слідуватимуть строго вашому чіткому плану, краще більше авантюризму і непередбачуваності в діях.

Не обмежуйтеся в сексі двома улюбленими застарілими позами, це робіть його нудним і одноманітним. Тому не позбавляйте себе додаткових приємних відчуттів.

Дізнайся про всі особливості сексу на кухні

Джерело: nashajizn.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...