• Без категорії

Зовнішність вагітної жінки

Зовнішність вагітної жінкиВагітність – не хвороба, це природний стан, і турбота про свою зовнішність під час вагітності так само характерна для жінки, як і у всякий інший час. Але в той же час всі складові здорового вигляду: волосся, нігті, зуби, шкіра жінки впродовж дев’яти місяців підготовки до материнства вимагають особливого підходу і уваги.

Волосся

Багато майбутніх мам звертають увагу на те, що під час вагітності стан волосся поліпшується, особливо до часу настання другого триместру, коли загальне самопочуття жінки вже приходить в норму, токсикоз і проблеми початкових місяців вже позаду.

Під дією гормонів, що виробляються, – естрогену, під час вагітності поліпшується навіть сухе і ламке волосся, сповільнюється їх випадання. А з волоссям, схильним до жирності, можуть виникнути деякі проблеми: з’являється сальність, маслянистість, пасма починають виглядати млявими.

Шкіра і фігура

Під час вагітності можна відзначити істотне поліпшення зовнішнього вигляду: усуваються висипання, пропадає сальність шкіри, шкіра виглядає відмінно, стає бархатистою і рівною. Це пов’язано з тим, що під час вагітності збільшується кількість жіночих статевих гормонів – естрогену, що благотворно відбивається на вирішення "чоловічих" проблем з шкірою – розширених пір, сальності, вугреватості.

Якщо у вас суха шкіра, виберіть крем з жирнішою текстурою, і продовжуйте нею користуватися ще декілька місяців після пологів.

Пігментні плями, смуги, з’являються у багатьох жінок. Це не пов’язано із зловживанням ультрафіолетом. Плями пропадуть самі після пологів, але все одно можна порадити звернутися до фахівців, щоб з’ясувати, чи необхідне втручання в глибші шари шкіри.

Також може спостерігатися обезводнення і пересихання шкіри на окремих ділянках тіла – п’яти, лікті, коліна. Застосовуйте скраби і пом’якшуйте шкіру на уражених ділянках глибоко зволожуючими кремами і лосьйонами.

Нігті і зуби

В період формування дитячого організму, з організму матері забираються необхідні для побудови скелета і м’язової системи дитини речовини. Через цей природний процес у багатьох матерів спостерігається підвищена ламкість нігтів, нігтьові пластинки шаруються, стають м’якими, кришаться і руйнуються зуби.

Стоматологическая клиника “Эсте Лайн” всегда рада помочь будущим мамам и предлагает следующий спектр услуг: имплантация зубов, чистка зубов, отбеливание, лечение зубов и прочее.

Джерело: maxybaby

Поділитися в...

Вас може зацікавити...