Зоя

Перекладається з давньогрецької як – "життя".

Тихий, мрійливий характер Зої дозволяє їй ладити з більшістю людей. У неї, можна сказати, не буває конфліктів з чоловіком, як правило, встановлюються гарні відносини з колегами і сусідами. Зоя інтуїтивно відчуває хороших і поганих людей, для неї розмови навколишніх про її обранця, плітки і чутки майже нічого не значать, головне – це вона, її внутрішнє сприйняття, відчування людини. Зоя миттєво вловлює найменші зміни в душевному стані людини, "читає" його думки по голосу, інтонацій, міміки. Інтерес Зої до внутрішнього світу людини захоплює її в сферу розгадування і передбачень, і вона нерідко стає екстрасенсом, ворожкою, віщункою.

До будь-яких поворотів долі вона зуміє поставитися як до неминучості, з якою залишається тільки змиритися. Нерідко Зої вірять в Бога, хоча можуть і не ходити до церкви. Віра приносить їм розраду в особистому житті, яка не завжди складається вдало. Бурхливе життя з переїздами, швидкою зміною вражень, новими людьми стомлює Зою. Дружина з ім'ям Зоя зазвичай віддана родині, самовіддана. Тим не менш шлюби у Зої не завжди бувають щасливими.

Зоя в перекладі з грецької "zoe" – "життя". У святці ім'я занесено в честь мучениці Зої Атталійской, яка прославилася своїми божими справами: проповідями, молитвами і турботою про ближніх. Зоя присвятила своє життя неустанної молитви, страждань і душевним мукам за людство. Вона брала на себе нелегку працю, намагаючись допомогти кожному, хто потребував допомоги. Зоя – життєрадісна, у всьому любить грунтовність, чесна, тверезо дивиться на життя, вміє прощати людям слабості, не виносить неправди, вона сильна натура, у неї чудово розвинена інтуїція, про неї можна сказати, що вона бачить людей наскрізь. Зоя дуже, товариська і ні дня не може прожити без своїх друзів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...