Зодіакальні правила любові

224Про те, як сузір’ї зодіакального кола впливають на наші любовні пристрасті, написано багато. Проте і тут існують свої секрети, які відомі тільки астрологам. Вивчивши їх, ти зможеш визначити, під яким знаком тебе чекає любовне щастя.

Як і в східних традиціях, послідовність знаків Зодіаку у європейців не випадкова. Зодіак – це структура, і, як у всякій структурі, в ній виявляються ланцюжки внутрішніх зв’язків. Наприклад, парні і непарні знаки Зодіаку – як вони уживаються один з одним взагалі і зокрема – на полі любові?

Для непарних знаків Зодіаку (Овен, Близнюки, Лев, Ваги, Стрілець, Водолій) характерна активність, направлена зовні, ініціативність, цілеспрямованість, часто нетерплячість – бажання відразу взяти бика за роги. Навколо них виникає атмосфера дії, – занепокоєння і напруги.

Їх сила – активна і творча. За астрологічною традицією непарні знаки вважаються чоловічими і позначаються знаком (+). Встановлено, що чоловіки, що народилися під знаком (+) володіють гармонійнішим характером, ніж жінки.

Парні знаки, жіночі (-) – Телець, Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг, Риби – більш пасивні, ніж знаки (+), але більш сприйнятливі, живуть багатим внутрішнім життям, зберігають традиції, не проявляють себе активно і часто займають вичікувальну позицію.

Вони не завойовують, як парні знаки, а приворожують, притягають до себе. Непарні знаки чутливі і часто реагують невідповідно значущості події.

Для жінки народитися під знаком (-) добре, для чоловіка – гірше: у характер вноситься деяка дисгармонія (можливі недостатня ініціативність, м’якотілість).

Звичайно ініціаторами всього нового є непарні знаки, а парні підхоплюють ініціативу, розвивають її і доводять, що називається, до розуму. Парні і непарні знаки притягуються один до одного, як полюси магніту, але їх взаємостосунки, звичайно, значно складніші.

Між плюсовими і мінусовими знаками можливі серйозні суперечності. Не всякому парному знаку подобається, коли ним дуже жорстко управляють, зневажають, коли його підстібують. В той же час плюсовим знакам набридає тягнути за собою на аркані мінусові знаки.

Особливо це стосується двох сусідніх знаків. Так, Телець здається дуже повільним нетерплячому Овну, а грунтовному Тельцю Овен здається дуже вже легковажним. Проте це зовсім не означає, що Овен і Телець не можуть скласти дружню пару. Золоте правило астрології – ніколи не розглядати одну яку-небудь ознаку саму по собі, а завжди – у взаємозв’язку з іншими. У парі парний з непарним можуть бути найрізноманітніші варіанти взаємодії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...