Знайомство з батьками нареченого

Знайомство з батьками нареченогоЗнайомство з родичами, а особливо з батьками свого майбутнього чоловіка завжди проходить хвилююче здебільшого для претендентки в невістки. Що ж можна сказати і порадити будь-якій дівчині і жінці, яка готується до походу в гості свого чоловіка?

По-перше, слід підготуватися морально і фізично. Якщо вам запропонувати заспокоїтися, ви цього не зробите до тих пір, поки вся церемонія знайомства не завершиться. Тому рекомендується хоча б розслабитися і згадати свою повсякденну впевненість у собі і ідеальність для свого чоловіка, який вас вибрав. Слід підібрати собі пристойний наряд, який буде гідно оцінений вашою можливої свекрухою. Одягніть світлий діловий костюм, спідничку з сорочкою, легке закрите плаття та інші моделі, які будуть привабливо виглядати на вас, а ви будете в них себе почувати комфортно. Помийте голову, зберіть волосся в хвостик, косичку або гульку, щоб вони були акуратними. Зробіть легкий природний макіяж – і готово.

У міру того, як ви будете наближатися до будинку свого обранця, пам’ятайте одне – ви вже не маленька дівчинка, у вас за плечима безліч досягнень. Саме ви стали тією єдиною, яку вибрав їх син в ролі своєї майбутньої дружини. Коли будете знайомитися з батьками нареченого, головне, залишайтеся самою собою. Не варто їм що-небудь доводити або якось сподобатися. Ваше завдання – це провести приємно час з усіма учасниками зустрічі.

Як себе вести – це вам вибирати, адже вашу індивідуальність ніхто не приховає від уважного погляду батьків. Однак слід нагадати деякі речі. Батьки жениха завжди пред’являють до майбутньої невістки стандартні вимоги, що існують у суспільстві. Це культурність і краса, хазяйновитість, вміння бути гарною кухаркою і прибиральницею. Також маму нареченого завжди цікавить, наскільки серйозно дівчина ставиться до того, щоб доглядати і дбати про її сина. І немаловажним питанням залишається створення сім’ї і народження дітей.

Батьків завжди хвилюють лише ті моменти життя майбутньої родички, якими займаються і захоплюються вони самі. Так, наприклад, якщо мати займається мистецтвом і живописом, то вона обов’язково поцікавиться цим у своєї невістки. Якщо їх захоплення виявляться загальними, тоді ви вже на 50% завоювали її довіру і любов. У випадку, коли батько є трудоголіком і кар’єристом, його будуть цікавити питання лише професійної діяльності жінки. І йому головне буде не те, скільки ви заробляєте, а чи зможе ваша майбутня сім’я бути настільки забезпеченою, скільки і його.

Заздалегідь продумайте ваші відповіді на всі вище перераховані питання, щоб вони не застали вас зненацька.

Звичайно ж, більшу частину часу вам доведеться спілкуватися з матір’ю свого чоловіка. Батько зацікавлений у виборі свого сина, проте всю атестацію майбутньої невістки він надає своїй дружині. Якщо ви сподобаєтеся матері нареченого, то і майбутньому свекру ви автоматично будете подобатися.

Щоб вам надати впевненості і сил в перший день знайомства з батьками, знайте, що ваш наречений і його батьки можуть оцінювати вас по-різному, але вибір все одно залишається за вашим майбутнім чоловіком. Так, батьки пред’являють до вас стандартні загальноприйняті вимоги господині і матері сімейства, а також зацікавлені в спільності захоплень. Однак, жоден справжній чоловік не буде вибирати собі жінку лише в разі згоди його батьків, тому що найчастіше наречений пред’являє зовсім відмінні від батьків вимоги до своєї майбутньої дружини. Тому якщо ви навіть і не сподобаєтеся майбутнім свекрусі і свекру, то люблячий чоловік все одно залишиться з вами, тому що йому важливі зовсім інші речі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...