Зміцнюємо імунітет дитини з народження

Зміцнюємо імунітет дитини з народження
Найбільше щастя в кожній родині – це народження дитини. І найбільші страждання відчувають батьки, коли їх малюк хворіє. Здоров’я в ранньому віці дуже важливо – адже це «фундамент», за яким можна сказати, наскільки здоровим буде людина в майбутньому. Природа кожному дала імунітет. Тому головне завдання батьків – зміцнювати його з самого народження малюка.

Імунітет можна розділити на два види – природний і штучний. Перший виробляє організм. Немовлята отримують природний імунітет від антитіл матері під час вагітності. Штучний імунітет виробляється за допомогою вакцин. Тому перша стадія у формуванні імунітету – це вакцинація, докладно про яку Ви можете дізнатися в поліклініці у педіатра або лікаря-імунолога.

Поговоримо докладніше про формування природного імунітету.

Найголовніший спосіб зміцнити імунітет немовляти – грудне вигодовування. Чим довше, тим краще. Це незамінно для дитини, адже корисніше материнського молока нічого немає. І відразу міняйте лікаря, який скаже Вам, що годування грудьми після року марне для дитини.

Гартуючи дитини з народження, Ви також зміцнюєте формування його імунітету. Повітряні ванни, правильна температура і вологість у кімнаті – головні чинники. Не допускайте перегрівання через велику кількість одягу або занадто теплі пелюшки. Провітрюйте кімнату. Після зміни підгузка, залишайте малюка полежати голеньким 10-15 хвилин на ковдрочці http://choupette.kiev.ua/konverty-na-vypisku/.

Прогулянки на свіжому повітрі незамінні для немовляти. Проводьте так багато часу на вулиці, наскільки це можливо. Намагайтеся виходити щодня, навіть у погану погоду, хоча б на кілька хвилин.

Коли малюк почне ходити – влітку прогулянка босоніж по піску або морській гальці відмінний спосіб загартовування.

У міру дорослішання дитини величезну роль в зміцненні імунітету грає раціон її харчування. Він повинен бути різноманітним і містити велику кількість овочів і фруктів.

Також після 2-х років можете включати в раціон народні засоби для зміцнення імунітету. Наприклад, давайте малюкові пити відвар шипшини. Відвар можна пити теплим або кімнатної температури в необмеженій кількості. Якщо немає алергії на мед, додайте його по чайній ложці в день в чай.

Ось кілька елементарних прикладів зміцнення імунітету з самого народження. Сподіваємося, що ваш малюк буде рости міцним і здоровим!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...