Зірочки на ногах

Зірочки на ногахВарикоз – поширене захворювання 21 століття. Воно не небезпечне в початковій стадії, але може сильно вплинути на здоров’я і працездатність людини в запущених формах. Зірочки зустрічаються досить у великої кількості людей, незалежно від віку і статі, раси і навіть форми харчування. Зірочки – це один із проявів варикозу, як правило, на початковій стадії, що вимагає уважного лікування і регулярного візиту до лікаря для контролю. Лікування даного захворювання переноситься добре і не вимагає хірургічного втручання при легких формах. Виявити зірочки можна на будь-якій ділянці шкіри. Найчастіше вони зустрічаються на ногах, так як шкіра ніг більш схильна до пошкоджень і перевантаження. Лікар-флеболог допоможе виявити форму і стадію захворювання, а також призначить правильний курс лікування і зможе коригувати або замінювати препарати, які вам не підійшли, в кожному індивідуальному випадку.

Лікування саме цієї форми варикозного захворювання вен вимагає часу і уважного підходу. Існує два види лікування – медикаментозне і не медикаментозне. Іноді косметологи пропонують видалити зірочки, але це не допоможе вилікувати дане захворювання і не дасть гарантії, що вони не виникнуть на тому ж місці повторно. Та й в майбутньому можливе погіршення при неправильному підході до даного захворювання.

Слід пам’ятати, що на виникнення зірочок впливає не тільки фізичне навантаження, але і зловживання саунами і банями. Перегрівання і різке охолодження шкіри сильно шкодить стінкам судин і робить стінки тоншими, внаслідок чого судини зношуються і з’являються так звані зірочки. Використання банних віників і жорстких мочалок також може вплинути на ослаблення стінок судин і погіршення кровотоку.

А ще, в період вагітності можуть з’являтися зірочки на ногах жінок через загальне перевантаження організму. Тяжкість плода, проблеми з кровопостачанням і набряки впливають на виникнення захворювань судин. Внаслідок чого кров погано надходить в поперекову область і тим самим створюється загроза нестачі кисню для дитини. Серйозність даного захворювання часто недооцінюється вагітними жінками і відсутність лікування призводить до серйозних наслідків в майбутньому. Слід зменшувати навантаження, частіше відпочивати і користуватися спеціальними мазями для вагітних. Тонус м’язів так само позначається на погіршенні стану судин організму в цілому. Дбайливе ставлення до здоров’я малюка і мами, правильне рішення для запобігання виникнення і розвитку патологій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...