Зірковий стиль Кеті Перрі

Кеті ПерріМало хто впізнає в розкутій пластиково-футуристичній Кеті Перрі колишню солістку церковного хору. Замість довгого білого вбрання тепер вона носить відкриті наряди і величезні накладні вії. Шлях до цього перетворенню був довгим і нелегким. Так що допомогло Кеті Перрі стати тією ким вона є сьогодні, чим вона підкорила шоу-бизнес?

Сувора дієта Кеті Перрі

Відмінний зовнішній вигляд і сувора дієта – ось що надає співачці незабутній імідж. Щоб постійно бути у формі і не набирати зайвих кілограм Кеті Перрі дотримується наступного раціону: свіжі сирі овочі та фрукти, дуже рідко м’ясо (не більше 450 грамів), гриби.

Правда як зізналася сама співачка, після виступів вона не відмовляє собі в піці і гамбургері, як винагороду за виконану роботу, адже голодний погляд і жахливий настрій від неотриманого не красить молоду дівчину.

Фітнес та вправи Кеті Перрі

Не останню роль в образі сексуальної Кеті Перрі грає пружний животик, корсет і пишні груди. Не завжди Кеті була такою сексуальною і привабливою. У школі вона соромилася свого пишного бюсту і ховала його під широким балахоном і носила тісні бюстгальтери. Зараз же її фігурою займається особистий тренер, але як зізнається сама Перрі, вона ненавидить спортзал і воліє кататися на велосипеді зі своїм чоловіком або ж стрибати на скакалці. Однак, пересилюючи себе, кілька разів на тиждень вона качає прес і м’язи ніг за програмою тренера.

Імідж Кеті Перрі

Кеті Перрі одна з найбільш неординарних співачок нашого часу. Вона не соромлячись змінює образи: то вона Мальвіна, то Барбі, а то і взагалі впадає у світ дитинства. Але це радує прихильників і саму співачку, тому не варто дивуватися її нарядам, це все робиться для нас.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...