Зіновій

Перекладається з давньогрецької як – "Зевсова сила".

"Зимові" – складні люди, вони вперті, люблять сперечатися по будь-якому приводу – їх товаришам по службі доводиться нелегко. "Весняні" – недовірливі й ранимі, приймають все близько до серця. Повільні в роботі, але акуратні й точні, не терплять, коли їх підганяють. Ранком люблять повалятися в ліжку. Їх захоплення – шахи. Люблять затівати з дітьми різні ігри, які самі придумують. Деякі женяться пізно через свою нерішучість і невпевненості.

Історія появи цього імені починається від давньогрецького слова "зенобіос", що означає "Зевс" і "біос", тобто життя. Ім'я Зіновій має значення "богоугодно живучий". На Русь ім'я потрапило з Візантії. Святий покровитель імені – священномученик Зіновій. Він і його сестра Зіновія народилися в м. Егее, залишилися сиротами, потім роздали все своє багатство бідним і стали служити Господу. Зіновій одержав від Бога чудесний дар – зцілювати хворих. Християни обрали його єпископом. Але в часи Діоклетіанова гоніння святий Зіновій загинув. Це було в 285 році, в цей же час загинула і його сестра, яка добровільно пішла на загибель слідом за своїм братом.

Свій вибір їм краще зупинити на жінках, які носять ім'я Анна, Єва, Любов, Марія, Наталя, Поліна, Тамара. А ось Ада, Олександра, Анжела, Берта, Бо-ріслава, Джульєтта, Євгенія, Клавдія, Лілія, Тетяна їм не підходять.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...