Зима макіяжу не перешкода

zumoviy-makiyajНезважаючи на 30 -ти градусний мороз і сніжну хуртовину, жінка не забуває про макіяж. Вона хоче виглядати бажаною і привабливою в будь-який період року, ось тому при нанесенні макіяжу треба враховувати погодні умови і підбирати косметику відповідно до обставин.

Це обумовлено тим, що від перепаду температур і від снігу макіяж може потекти або зіпсуватися, а поправляти його на вулиці ніхто не буде.

Нюанси нанесення і вибору макіяжу взимку

Хочеться зауважити відразу, що макіяж, який ви наносите на обличчя взимку, істотно відрізняється від літнього варіанту. Тут не можна обійтися парою мазки пензлем або легкої підведенням століття, вам доведеться витратити трохи більше часу, щоб його нанести.

Це не рахуючи того, що косметичні засоби, які ви використовуєте влітку – не підходять, для зимового макіяжу. Адже через холод ваша шкіра буде виглядати по-іншому, а значить, кольори і відтінки літнього макіяжу не дадуть можливості підкреслити вашу привабливість.

Насамперед, вибираючи косметику, варто зупинити свій вибір на препаратах, які зволожують і живлять шкіру обличчя, також на особливу увагу заслуговують крему захищають шкіру від переохолодження. Наприклад, якщо вас чекає довгий зимовий вояж по магазинах, то на обличчя треба нанести денний крем багатий вітамінами А і Е.

Пудра і тональний крем – це основні елементи вашого зимового макіяжу, вони допоможуть не тільки з дрібними дефектами, але і прекрасно захистять вашу шкіру від впливу низьких температур.

Пудра підбирається залежно від вашого типу шкіри: суха шкіра – компактна пудра, жирна шкіра – розсипчаста пудра. Щоб захистити шкіру повік, ми рекомендуємо використовуватикремоподібні тіні, а не користуватись стандартним олівцем для повік.

Про туш, навіть говорити не хочеться, тому що кожна жінка знає, що взимку використовується тільки водостійка туш. Але хочеться попередити, що цей препарат трохи шкідливий для здоров’я, і його не можна надовго залишати на обличчі. Також бажано чергувати його зі звичайною тушшю, особливо якщо ви бачите, що снігопаду або завірюхи не передбачається.

Для губ треба використовувати тільки помаду, ніяких блисків взимку на обличчі бути не повинно, тому що вони сушать шкіру, а на морозі вона швидко потріскається. Помада повинна бути багата жирами і гиалурона кислотою, саме ці речовини відмінно живлять і зволожують шкіру на губах.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...