Зигмунд

перекладається з німецької як – "переможець".

Зигмунд добрий і чуйний, але заводиться з півоберту. Не терпить насмішок, хоча любить добрий жарт. На конфлікт першим не йде, але постояти за себе зуміє. Наполегливо домагається поставленої мети, для нього немає нездоланних перешкод. Дружити Зігмунд уміє, дорожить добрим ставленням близьких людей теж.

Зигмунд чесний, не вміє брехати, не хвалькуватий, реально оцінює свої можливості і здібності. Безкорисливий, якщо робить позику кому-небудь, не чекає подяки. Виконавчий і чарівний, він тримає дане слово. Цей чоловік не кар'єрист, але завдяки своїм особистим якостям займає відповідальний пост, може керувати колективом. Легше знаходить спільну мову з підлеглими-жінками. Користується великим успіхом у протилежної статі. Сексуальний, темпераментний, випромінюючий життєву енергію незвичайної сили.

"Зимовий" Зигмунд – людина строгих правил, має стійкі прихильності. У дружини бере добру і ласкаву дружину. У нього своє, особливе ставлення до любові і сексу. В інтимні стосунки вступає з тією жінкою, яку любить або, принаймні, закоханий у неї. Може взяти в дружини розведену; діти для нього не перешкода. Він любить дітей, багато часу приділяє їх вихованню.
"Травневий" Зигмунд має найбільш складний характер, надмірно упертий, занадто принциповий, може упустити шанс в досягненні мети, але ні за що не поступиться своїми принципами. Непоступливий, вимогливий до близьких.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...