Жорж

Перекладається з давньогрецької як – "землероб".

Жорж веселий і меткий, вміє постояти за себе. Він працьовитий, не любить змінювати місце роботи. Він матеріаліст, до людей ставиться довірливо, але обов'язково перевірить все сам.

"Осінній" Жорж постійно потрапляє в неприємні ситуації, але не ламається, не зраджує друзів, бореться за справедливість. Багато читає, але найбільше любить пригодницькі романи. "Зимовий" – складний, запальний. Легко знаходить друзів, але так само легко з ними розлучається, якщо бачить їх нечесність. Завзятий мандрівник, непосида. При всьому цьому Жорж. дуже ранимий і чутливий, сексуальний. Широка натура, не проти погуляти, має успіх у жінок. "Літній" Жорж зовні інтелігентний, себелюбство, часто дивиться в дзеркало; буває кілька разів одружений і не шкодує про розірваних попередніх зв'язках. У шлюбі в основному народжуються хлопчики. Жорж любить собак і приділяє їм багато уваги, гуляє з ними по вечорах. Із задоволенням водить автомобіль, але ремонтом займатися не любить. Може працювати інженером, педагогом, тренером, журналістом, артистом шансоньє, архітектором, юристом, керівником підприємства, водієм, бізнесменом.

Жорж гордий, не вміє пристосовуватися до будь-кого, не може знайти під хід. Йому важко догодити, що створює певні складності в спілкуванні. Жорж обов'язковий, тримає дане слово. У його житті багато пригод. Нервова система засмучена. Жорж не любить дозвільного проведення часу, йому завжди здається, що зустрічі, коктейлі – марна трата часу, відволікаюча його від важливих справ. Якщо йому все ж доводиться виконувати світські обов'язки, він робить це завжди елегантно, але без особливого ентузіазму. Жорж не з тих, хто будує ілюзії і віддається мріям.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...