Життя після весілля: відносини з родичами чоловіка

Життя після весілля відносини з родичами чоловікаВсі популярні казки, закінчуються обміном обручками у весільного вівтаря. А ось, що чекало Попелюшку або Сплячу Красуню в будинку її чоловіка, автор чомусь вирішив скромно промовчати. Тому що, відносини з родичами чоловіка – це справжня наука, від ступеня оволодіння якої, залежить благополуччя сімейного життя.

Як зробити перший крок

У відносинах з родичами чоловіка, дуже часто, молоді невістки вчиняють фатальну помилку: вони намагаються стати їм ріднею, не з’ясувавши їх ставлення до цього бажання. Адже ті часи, коли дружина сина була повноправним членом сім’ї і називала свекруху мамою давно пройшли. Сучасні свекрухи – жінки вольові, самостійні і трохи егоїстичні. Вони не можуть або не бажають дарувати свою любов чужій жінці, особливо якщо вона у їхнього сина друга чи третя. Тому робити перший крок до зближення потрібно дуже обережно.

Психологи рекомендують дотримуватися у відносинах з родичами чоловіка, нейтралітет. Ні в якому разі не можна скаржитися свекрусі на те, що її син не допомагає по будинку або грає в комп’ютерні ігри. Також не можна присвячувати її у ваші сімейні проблеми. Вона повинна думати, що у вас гармонійні взаємини. В іншому випадку, ви ніколи не знайдете підтримки, тільки почуєте звинувачення в тому, що у вас не виходить бути хорошою дружиною і можливо, це ви так погано впливаєте на її сина, адже минулий шлюб він був щасливий.

Ідеальний спосіб налагодити дружбу з родичами чоловіка-спільно проводити вихідні на дачі, запрошувати їх на ваші з чоловіком сімейні торжества, завжди радитися зі свекрухою, перш ніж здійснювати велику покупку, доброзичливо ставитися до дітей від попередніх шлюбів.

Життя під одним дахом

Молоді жінки, роблять помилку у відносинах з родичами чоловіка, тоді, коли вони погоджуються жити з ними під одним дахом.

Не слід плекати ілюзій: живучи зі свекрухою, неможливо стати повноцінною хазяйкою свого життя. Вона завжди буде контролювати кожен вчинок своєї невістки і повчати її. Це закономірно, тому як підсвідомо вона ревнує свого сина, не бажаючи повністю віддавати його чужій жінці. Особливо важко тим парам, які фінансово залежать від батьків. Тому як платою за матеріальну допомогу, стає абсолютний контроль і постійне втручання в справи молодої сім’ї.

Щоб ужитися в чужому домі, невістці необхідно побудувати правильні відносини зі свекрухою, розташувавши її до себе. Насамперед вона повинна адекватно ставиться до можливої ​​критики з її боку. Адже багато мам думають, що їхні жінки синів недостатньо про них піклуються, не вміють правильно вести господарство і нерозумно витрачають сімейний бюджет. Тому краще всього ніколи не розповідати про ті покупки, які, можливо, викличуть у них несхвалення, не скаржитися на дрібні невдачі в побутовому плані і завжди чемно посміхатися, вислуховуючи невдоволення свекрухи якимось вчинком.

Набагато легше порозумітися зі свекром. Зазвичай свекри не втручаються у справи сім’ї свого сина. Вони добре йдуть на контакт, можуть підтримати у важку хвилину, але це не означає, що їм буде приємно чути скарги на свекруху або свою дитину.

Якщо в будинку живуть сестри або брати чоловіка, дуже важливо підтримувати з ними приятельські стосунки. Однак і вони не будуть вислуховувати скарги невістки. Також потрібно готуватись до того, що вони все одно будуть сприймати новоспечену родичку як людину, яка має непряме відношення до їх сім’ї і не може приймати участь в обговоренні важливих питань.

Вороги чи друзі?

Вибудовуючи відносини з родичами чоловіка, багато жінок вважають, що вони не повинні догоджати їм. Особливо часто так вважають ті, у кого є можливість жити окремо і ні в чому від них не залежати. Однак така позиція неправильна. Невістка, за визначенням, повинна відчувати повагу до тих людей, які подарували життя її чоловікові. Адже не обов’язково втілювати в життя рекомендації свекрухи або свекра. Досить їх вислухати і зробити вигляд, що вони мають рацію, навіть якщо їх слова далекі від істини.

Старше покоління завжди буде шукати недоліки в партнерах своїх дітей. Це прояв підсвідомих ревнощів до молодості і це цілком природно. Тому невісткам потрібно проявляти терпіння, адже дуже часто батьки роблять великий вплив на своїх синів. Не варто руйнувати шлюб через власний егоїзм та небажання зайвий раз поступитися, стриматися, не говорити про своє справжнє ставлення до якої-небудь події або вчинку чоловіка.

Правильні відносини з родичами чоловіка – це придбання в їх особі друзів, до яких завжди можна звернутися в екстрених випадках. А значить розумна жінка, зуміє знайти правильний підхід до них і дати зрозуміти, що їх син, вирішив провести своє життя з надійною і люблячою його людиною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...