Життя без цукру: Шість причин відмовитися від тістечок і цукерок

Життя без цукру

З наближенням весни багато дівчат починають замислюватися про те, як вони будуть виглядати в теплу пору року. Як правило, це відбувається так: відкривається шафа, і починається примірка всіх літніх речей, починаючи з сарафанів і шортів, і закінчуючи бікіні. Після критичного огляду свого відображення в дзеркалі багато вирішують приступити до кардинальних заходів.

Перше, що спадає на думку – дієта. Однак, не варто морити себе голодом і втрачати свідомість на біговій доріжці. Перше, що потрібно зробити – взяти себе в руки і відмовитися від цукру. Це допоможе тобі не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і істотно поліпшить стан здоров’я.

Якщо ти досі не можеш спокійно пройти повз вітрини з тістечками, прочитай перелік з шести причин, за якими тобі варто переглянути своє харчування.

Отже, якщо ти відмовишся від цукру, то:

  1. Шкіра придбає здоровий колір і молодий вигляд.

Зв’язок між вживанням цукру і акне обговорюється вже давно. Багато досліджень показали, що продукти, що містять цукор, є головною причиною виникнення проблем зі шкірою. Газовані напої, кондитерські вироби, торти і шоколад сприяють підвищеному виділенню підшкірного жиру і викликають вугровий висип.

Крім цього, вживання надмірної кількості цукру провокує раннє старіння. Згідно дослідженню, проведеному в Лейденському університеті (найстаріший університет Нідерландів), жінки у віці від 50 до 70 років з підвищеним рівнем глюкози в крові виглядали значно старше своїх років.

  1. Покращиться сон.

Вчені вивчили вплив різних груп продуктів на якість сну і з’ясували, що вживання продуктів, що містять жир і цукор, негативно впливає на тривалість фази глибокого сну.

  1. Знизиться ризик серцево-судинних захворювань.

Медики встановили, що у людини, що одержує 25% добової норми калорій з продуктів, що містять цукор, в три рази підвищується ризик серцево-судинних захворювань в порівнянні з тими, хто мінімізував споживання солодкого. Крім цього, цукор може стати причиною підвищеного тиску і гіпертонії.

  1. Покращиться настрій.

Ненависть до себе, коли ти їси шматок торта, може бути небезпечніше, ніж ти думаєш. Вченим вдалося з’ясувати, що надмірне споживання цукру може викликати психічний розлад, стати причиною поганого настрою чи навіть депресії. При цьому найнижчий коефіцієнт ризику виникнення депресії був серед тих, хто регулярно вживав в їжу свіжі фрукти і овочі.

  1. Ти запам’ятаєш, як звуть шефа твого хлопця.

Відмова від цукру може стати справжнім порятунком для категорії людей, яка страждає від забудькуватості. Дослідники з Каліфорнійського університету виявили зв’язок між вживанням цукру і порушенням функцій головного мозку.

  1. І, нарешті, втрата ваги.

Цукор – найбільший ворог для тих, хто намагається тримати себе у формі. Рекомендована добова норма цукру не повинна перевищувати 30 грамів. Все, що понад цієї норми, загрожує неприємними наслідками у вигляді жирових відкладень.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...