Жири в раціоні вагітної жінки

Жири в раціоні вагітної жінкиУ своєму новому дослідженні ізраїльські учені обчислили, яке саме кількість жирів необхідна вагітній жінці протягом кожного з місяців вагітності

Як відомо, дуже велика кількість жирів може привести до ускладнень вагітності, таким, як діабет і зайва вага. У дослідженні були використані статистичні дані про двісті тисяч пологів і тридцяти п’яти тисяч аналізів холестерину і тригліцеридів.

За допомогою цих даних учені визначили, який рівень жирів, оптимальний для вагітної жінки, на кожному місяці вагітності. – На першому місяці вагітності показники можуть доходити до 85 міліграм тригліцеридів і 163 міліграм холестерину. Якщо ж згідно показникам, в крові у жінки спостерігається більше ста міліграм тригліцеридів і 180 міліграм холестерину, її здоров’я вже в небезпеці.

На п’ятому місяці вагітності показники можуть доходити до 150 міліграм тригліцеридів і 210 міліграм холестерину, а небезпечним для здоров’я вважається виявлення більш ніж 175 міліграм тригліцеридів і 230-ть міліграм холестерину.

І на восьмому місяці вагітності нормою є 210 міліграм тригліцеридів і 235 міліграм холестерину.

Джерело: feelgood.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...