Жіночі звички, які відштовхують чоловіків

Жіночі звички, які відштовхують чоловіківПоговоримо про жіночі звички, які можуть відштовхнути чоловіка ще на стадії зацікавленості.

Відсутність догляду за собою. Якщо ви віддаєте перевагу чепуритися тільки для певних випадків, а вдома ходите з немитою головою і в старому халаті, то саме час переглянути свої звички і навчиться кожен день приводити себе в порядок.

Неприступність. Заздалегідь зневажливе ставлення до чоловіка або показна завищена думка про себе відштовхує і становить про вас неправильне враження. І з’ясовувати яка ви насправді ніхто не захоче після такого ставлення.

Вульгарність. Ви вмієте смачно плюватися, похабно жартувати і брудно загравати з кількома хлопцями відразу. Тоді не сподівайтеся, що станете чиєїсь супутницею життя.

Шкідливі звички. Мало хто з гідних чоловіків захоче цілуватися з жінкою, що п’є чи палить.

Причепурювання на людях. Дістаючи пудреницю в людному місці, ви втрачаєте свій шарм і секрет створення вашої краси.

Матеріальна зацікавленість. З’ясування хто скільки заробляє, наводить чоловіків на погані думки.

Надмірна сексуальність. Бажання показати, що ви багато вмієте і робите в сексі, може відлякати або насторожити чоловіка.

Непунктуальність. Намагайтеся спізнюватися не більш ніж на 15 хвилин.

Ниття. Воно не тільки не подобається чоловікам, але й діє на них особливо гнітюче.

Бажання займатися чимось цікавим. Жінки, яких цікавлять тільки салони краси та розпродажі підходять для невеликого роману, а для серйозного життя чоловіки обирають цікавих жінок.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...