• Без категорії

Жіночі Маски

Жіночі Маски

Всі жіночі маски перерахувати абсолютно неможливо. Але існує п’ять основних “казкових персонажів”, кожним з яких хоч раз в житті користувалася майже будь-яка жінка. Навіть якщо по характеру і звичкам вони не підходили їй абсолютно.

• Як ангел трепетний і наївний.
Вона добра до всього живого і готова розридатися над мухою, що зламала лапку. Вона повна ніжності, любові і співчуття. Але її власний Тузик може оскалитися під дверима з повідцем в зубах, поки вона сидить і читає тобі вголос найзворушливіші витяги з “Маленького лорда Фаунтлероя”. Напевно, справжні ангели можуть народжуватися і на цій землі. Але наука це поки спростовує.

• Як домогосподарка називає друшляк тільки “цією штукою”, не знає цін в магазинах і не розрізняє марок пральних порошків. Удома у неї украй мізерний набір господарського начиння і побутової техніки. Блюда готує як там не є самі екзотичні – китайські, індійські або каракалпацькі з абсолютно неймовірним набором продуктів. При цьому вона запевняє, що голубці, пиріжки з капустою або інші звичні, але вимагаючи досвіду в приготуванні блюда – це вчорашній день, і не бажає на них розмінюватися. Зате її тарілки завжди багато декоровані вирізаними з редисок поросятами, красиво складеними серветками або паперовими трояндочками. Шити, штопати, в’язати і вишивати вона не уміє, а велику частину дня проводить, розгулюючи по квартирі з ганчіркою в руках і демонстративно протираючи всілякі поверхні.

Справжні домогосподарки, не ті, які ховаються за масками, звичайно економлять свої сили, не дуже ласі до новин і екзотики без мотиву. Вони також добре володіють всіма видами рукоділля, тому що їм воно реальне подобається. Залізна ознака господарської жінки: вона завжди точно знає, де у неї що лежить. Якщо твоя подружка не може цим похвалитися, значить, її хвилює лише твоя висока думка про її господарські таланти, а вся ця канитель з чистотою і порядком сама по собі не цікавить її абсолютно.

• Як секс-бомба морщиться побачивши дуже відверті сцени на екрані, і удома у неї немає ніякою еротичною друкарською або відеопродукції. У ліжку вона голосно кричить і дряпає тебе в екстазі кігтями, але одного разу вранці, коли ти підліг їй під бік і вступив з нею, так би мовити, у відносини, вона навіть не прокинулася. Її колишні приятелі не дзвонять їй в три години ночі з міркуваннями про життя. У критичні дні вона не підпускає тебе до себе на гарматний постріл.

Справжня секс-бомба позбавлена святенництва і випробовує підвищений інтерес до еротики в будь-яких проявах. У критичні дні і без того висока чуттєвість таких жінок тільки підвищується. І колишні чоловіки після рясних узливань найчастіше дзвонять саме таким подружкам – так, по старій добрій пам’яті.

• Як жінка непростої долі щодня розказує тобі про нескінченну череду кошмарних, малоправдоподібних і ризикованих подій, які з нею траплялися. Всі чоловіки в її житті були або безсердечними негідниками, наркоманами і державними злочинцями, або мільйонерами, що ховаються від іноземних терористів. Величезна кількість знайомих, про яких вона тобі оповідає, трагічно і передчасно розлучилися з життям. Вона б розповіла тобі ще більше, але боїться бовкнути зайве, оскільки над її головою вже висить грозова хмара.

Справжня жінка складної долі, а не та, яка тільки прикривається такою маскою, вважає за краще не приголомшувати оточуючих, перераховуючи важкі і болісні аспекти своєї біографії, а прагне про них забути або хоча б не згадувати частіше, ніж потрібен. Її це не розважає.

• Як та, що скромничає дуже строга з тобою. Список того, що вона забороняє тобі робити з нею, письмово міг би скласти важку пачку паперу. Кожен етап доводиться брати з боєм і за кожну піднесеність вести люту сутичку. Продовжується це все вже п’яту годину, і скоро розвиднюється. Але вона як і раніше тут і як і раніше не здається без опору. З ліжка теж не встає. І дещо ти вже відвоював – бюстгальтер, наприклад, давно розстебнутий.

Не переживай, що тобі доводиться виступати в ролі агресора і ти можеш її раптом шалено образити – ти куди більше образиш її, якщо зараз встанеш із словами: “А взагалі-то, ти абсолютно права. Все це жахливо непристойно”.

7 ознак того, що вона напевно хороша актриса і обожнює приміряти жіночі маски:

1.Коли вона говорить по телефону, вона сильно міняє свій голос.

2.Подивившися кіно, вона якийсь час наслідує манерам головних героїв. Робить схожі гримаси, говорить з тими ж інтонаціями.

3.Вона зустрічає тебе несподіваними, але, схоже, фразами, що добре відрепетирують.

4.Вона не любить з’являтися з тобою в суспільстві своїх старих знайомих.

5.Вона іноді розмовляє з собою, дивлячись в дзеркало.

6.Тебе дивує, що ваші загальні знайомі абсолютно не розбираються в її характері.

7.За недовгий час вашого знайомства вона часто купувала одяг і змінила зачіску. Зміна іміджу внутрішнього часто веде у жінок до потреби змінити і зовнішній. У нас це теж буває. Але менш виражено.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...