• Без категорії

Жіночі комплекси в сексі

Жіночі комплекси в сексі
Комплекси в ліжку заважають одержувати повноцінне задоволення, повністю розкриватися і неподільно віддаватися хвилям пристрасті. Звідси витікають проблеми в сексі і, як наслідок, в особистому житті.

Зайва вага

Ти сидиш на нескінченних дієтах, намагаючись втиснутися в джинси часів десятого класу. Ти вважаєш, що явно не дотягуєш до еталона краси і в результаті не можеш розкріпачитися в ліжку. Після статевого контакту ти поспішаєш одягнутися і заховати від свого партнера “проблемні” місця.

Секс при світлі для тебе стає страшним випробуванням, тому ти вважаєш за краще робити ЦЕ під покривом ночі. Будь-який промінь світла, проникаючий в темне царство, тебе лякає, а цілувати і чіпати себе ти дозволяєш лише в певних місцях.

Просто повір, що чоловік любить всі твої складочки і знаходить їх вельми сексуальними. Стереотипи, що склалися в суспільстві, щодо того, якою повинна бути ідеальна жіноча фігура, не відображаються на персональному смаку чоловіків.

Хтось з них, дійсно, любить худорлявих, ну а хтось віддає перевагу пишним формам, а м’яке черевце знаходить еротичнішим, ніж сталеві м’язи преса. Якщо чоловік вибрав тебе, значить, його привертає твоє тіло – не варто його ховати. Навчися з гордістю демонструвати своє тіло.

Спробуй провести експеримент: пересиль своє утруднення і станцюй для свого улюбленого чоловіка стриптиз. Побачиш, він в захопленні роздивлятиметься твоє тіло обожнюючим поглядом. Ти прочитаєш в його погляді бажання і любов, це допоможе повірити у те, що ти дійсно подобаєшся такій, яка ти є.

Якщо ж ти боїшся світла, то на перших порах можеш спробувати займатися любов’ю при свічках – вони сексуально відтінятимуть твою фігуру, ну а з часом повна гола і яскраве світло перестануть тебе лякати. Більш того, ти відчуєш насолоду від тих речей, які раніше були під забороною.

Вік

Старіння – це природний біологічний процес – багатьма жінками сприймається як катастрофічне явище. У ліжку доросла жінка починає соромитися власного тіла, яке вже не так пружне і гладке, як у стереотипно юних і свіжих моделей і актрис.

Проте тут важливо зрозуміти, що зморшки – це якийсь знак, відбиток твого життєвого досвіду і зрілості. Необхідно навчитися випробовувати гордість за пройдений життєвий шлях і, як наслідок, за кожну зморшку.

Доросла жінка досвідчена в сексі, вона може доставити чоловіку ту насолоду, яку він не випробує з молоденькою дівчинкою. Як відомо, пік жіночій сексуальності доводиться на 34 роки, це значить, що в цей період життя жінка переживає розквіт сил і прилив сексуальної енергії, яку просто непробачно стримувати. Доросла жінка може відкрити перед чоловіком шлях в світ справжньої насолоди (прикладом може бути тантричний секс), де важливі не тільки тваринні інстинкти, але і чуттєвість в самому хорошому значенні цього слова.

Рослинність на тілі

Матінка-природа нагородила тебе багатим волосяним покривом? І не тільки на голові? Це може стати серйозною проблемою для жінки, яка веде сексуальне життя… а може і не стати. Все питання в тому, як ти сама відносишся до рослинності на своєму тілі. Звичайно, якщо ти всі сили кидаєш на винищування волосся, але при цьому не завжди добиваєшся бажаного результату (виникають запалення, вросле волосся і інші неприємні явища), то відчуватимеш себе украй ніяково в ліжку.

Тебе не влаштовує твоя інтимна зачіска, червоні крапки на ногах, а вічно вростаюче волосся виводять з душевної рівноваги? Спробуй відноситися до цього простіше, адже природне те, що не потворне! Не варто мучитися, якщо раптом у момент інтимної близькості ти знайшла, що твої ноги не дуже гладкі. Повір, чоловік не акцентуватиме на цьому уваги. Затискаючись і соромлячись, ти доставиш йому набагато більше неприємних відчуттів, ніж твої неголені ноги.

Страх завагітніти

Тебе лякає небажана вагітність, тому ти відчуваєш себе украй незатишно в ліжку. Періодично в найвідповідальніші моменти у тебе в свідомості спалахує червона лампочка “Небезпека!”

Цей комплекс допоможе подолати якісний захист від небажаної вагітності. Поєднуй оральні контрацептиви з презервативами або вагінальними пілюлями. Придбай на всякий пожежний випадок упаковку пігулок, які використовуються в критичних ситуаціях для запобігання вагітності. Так ти зможеш створити гідний бар’єр для зачаття.

Але, звичайно, найчудодійніший рецепт від страху завагітніти – секс по любові. В цьому випадку вагітність просто не може бути небажаною.

Люблячий чоловік не рахує твої недоліки і не роздивляється в лупу недосконалості твоєї справи, він приймає кожен сантиметр і насолоджується ним. А взагалі – не концентруй всю увагу на власному тілі і на його вадах, прагни знаходити емоційний і тактильний контакт з партнером, адже це набагато важливіше. Секс – це не злиття двох ідеальних (або не зовсім ідеальних) тіл, це з’єднання двох сердець, хай саме це тебе і турбує.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...