• Без категорії

Жіночі груди – предмет гордості

Жіночі груди - предмет гордостіСпершу варто розкрити деякі таємниці жіночих грудей. Так вже влаштовано природою, що на неї впливають мало не всі процеси, що відбуваються в організмі. Така ось вона чутлива "пані"! Жіночі груди схильні до дії гормональної і нервової систем.

Варто, наприклад, жінці випробувати сильний стрес, як нервова система дає сигнал ендокринній системі, яка виділяє „стресові" гормони, що приводить до мастопатії і інших бід.

Спокій, доброта і любов – ось три безвідмовно діючі пігулки для молочної залози. А в період вагітності жінці особливо важливо перебувати в спокійному стані, що, поза сумнівом, відобразиться на грудях, і з нею напевно не буде жодних проблем.

Інший важливий момент торкається відвідин лікаря. Звичайно, краще б сходити на прийом до мамолога до настання вагітності (раптом виявиться недуга, що вимагає оперативного втручання?). Але якщо не вийшло обстежитися наперед, резонно зробити це в I триместрі. Взагалі, відвідини мамолога в період вагітності багато хто ігнорує.

Інша справа – візит до гінеколога, стоматолога і інших лікарів. Так, цей фахівець поки не входить в список тих, кого у обов’язковому порядку повинна пройти вагітна.

Але! Останніми роками різко збільшилося число жінок, страждаючих різними захворюваннями молочної залози, зокрема доброякісними і злоякісними пухлинами. І вони здатні перешкодити виносити дитину або ж створити додаткові проблеми після пологів. Що якщо через це ви не зможете годувати малюка своїм молоком?

Грудне вигодовування дає величезний позитив і вам, і дитині, допомагає бути ближче в майбутньому. І про це детальніше читайте в подальших статтях.

Джерело: karapuz.kz

Поділитися в...

Вас може зацікавити...