• Без категорії

Жіноче щастя

Жіноче щастя

Кожна жінка мріє створити гармонійні відносини з чоловіком, і кожна вірить в те, вже її-то пара буде ідеальною. ВОНА буде ідеальною дружиною, а ВІН – ідеальним чоловіком.

Вона паритиме-смажити, митиме і гладитиме, буде в ліжку жінкою-вамп, а він буде гроші заробляти, дружину на руках носити і на курорти возити.
Так, мрії прекрасні.

І було б все чудово, якби не було все трошки складніше.

У основі гармонійних відносин між Чоловіком і Жінкою лежить закон Обміну, і щоб створити гармонійні відносини Жінка повинна осягнути суть цього закону. Щоб щось одержати, потрібно щось віддати. За якістю і важливістю відданого – буде і одержане.

Що такого дає чоловіку не сильно гарна дружина, з неідеальною фігурою, що чоловік при цьому – гори готовий перевернути, тільки щоб його кохана була щаслива і задоволена життям?

Що такого вона робить для нього, що він виграє тендер за тендером, піднімає проект за проектом?

Що такого вона дарує йому, що він бачить тільки її, серед безлічі жінок?

І тут ми переходимо на питання, яке буде першорядне розуміння суті закону Обміну: ЩО жінка повинна представляти з себе, як ОСОБА? Чим ВОНА його може обдарувати свого Чоловіка?

Що ВОНА повинна мати в собі, щоб зрозуміти – ЩО вона може давати Чоловіку, щоб він повертав їй – достаток, увага, троянди під вікно і путівки на моря?

Більшість жінок вимагає для себе максимум від чоловіків. Але що вони віддають їм? Що, окрім їжі і сексу, може дати жінка – чоловіку?

Більшість жінок впадає в ступор від цього питання, або переходить на дітей і побут. Тому що ним самим, як особам – нічого дати іншим людям, і особливо – чоловіку.

Тому коли заходить мова про гармонізацію сімейних відносин, потрібно в першу чергу почати з себе. Бо як жінка може будувати гармонійну сім’ю, співробітничати із законом Обміну (Дарування), якщо їй нічого дарувати? Якщо те, що вона може подарувати – на даному етапі – цінності не представляє?

І навіть якщо відносини в парі стали ніякими – все одно варто почати з себе, і попрактикувати принципи закону обміну з тим чоловіком, який поряд. Бо розлучення і новий чоловік – не гарантує жінці казкових відносин, адже її уроки – не пройдені, її здатність і уміння одаровувати – також не розвинені.

У випадку якщо жінка збігає з одних відносин – в інші, вона не вирішує своїх задач, і не усуває причини дисгармонії. Вона лише міняє декорації і партнера на роль головного героя, а сценарій залишається той же самий. І працювати з ним, переписувати його, все одно доведеться.

Так що ж значить – почати з себе?

В першу чергу – зрозуміти: хто ж ви? Якого ви полу? Я не говорю про зовнішні ознаки, я говорю про те, що усередині вас.

У другу чергу – вирішити: що такого особисто ви можете дати миру? Що такого привнести в нього, саме як Жінка, що можете зробити тільки ви і більше ніхто.

І в третю чергу – зрозуміти: як працюють закони Всесвіту в сімейних відносинах. Чому жінці дістається саме такий чоловік, який з нею поряд? І в чому урок того, що поряд з нею нікого зараз немає? Ніж одаровувати чоловіка, щоб він був готовий на все – ради неї?

Тільки пройшовши по кожному з цих трьох ступенів – можна створити гармонійні відносини, де довгі роки живе Любов, Радість і Достаток.

Так, дорога в тисячу миль починається з першого кроку. Так, на самому початку шляху деколи здається, що шляху цьому не буде кінця. Але якщо ви підете по своїй тисячі миль, підете самі, тому що вам особисто це потрібно і важливо – дорога покажеться вам короткою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...