Жіноча дружба сильніша кохання

Жіноча дружба сильніша коханняЕмоційний зв’язок між подругами надзвичайно великий. Експерти з Манчестерського університету довели, що жінці складніше пережити сварку з кращою подругою, ніж розрив з бойфрендом.

Дружні зобов’язання сприймаються пані зі всією серйозністю і відповідальністю. Тому конфлікти навіть з "заклятими" подружками викликають відчуття незадоволеності і вини. Леді легше прогнати неугодного коханця, ніж остаточно розірвати узи дружби. Соціолог Керол Смарт пояснює даний феномен особливостями етики приятельських відносин.

Почуття обов’язку стоїть у справжнього друга на першому місці. Представниці прекрасної статі прагнуть уникати агресивних з’ясувань відносин. Дівчата намагаються, якщо дружба зайшла в безвихідь, поступово розлучитися з подругою. З другого боку, будь-якій панночці неприємно виявитися і в ролі зрадженої. У леді, покинутої подружкою, залишається незгладиме відчуття невпевненості в собі і в оточуючих. У дослідженні взяли участь 200 жінок.

Впродовж 2 років учасниці записували в спеціальний щоденник свої враження від життєвих подій. Вчені проаналізували стійкість спогадів. Після сварок з подругами записи пані були надзвичайно емоційно забарвлені. Згадка про конфлікт зустрічалася на подальших сторінках багато раз. Розлуки з кавалерами проходили не так драматично. Доктор Смарт вважає, що прекрасна стать вміє з успіхом перекладати всю вину на мужні плечі партнера. А ось у разі тих, що посваряться з подругами пані схильні шукати причину в собі.

А як вважаєш ти – чи існує жіноча дружба?

Джерело: www.rosbalt.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...