Жінки шкодують про ранню втрату невинності

Жінки шкодують про ранню втрату невинностіПроведене вченими з Університету Глазго дослідження показало, що третина дівчат, які почали статеве життя у віці від 13 до 15 років, згодом шкодують про це.

До речі, у Великобританії кількість подібних дівчат у відсотковому співвідношенні одна з найвищих у світі. Країна займає за цим показником третє місце, пропустивши вперед тільки Данію та Ісландію.

38% молодих жінок висловили жаль з приводу ранньої втрати невинності, що отруїла їх любовне життя, а 20% заявили, що зробили це під тиском.

Найчастіше дівчатка починають жити статевим життям для того, щоб вважатися повноцінним учасниками якоїсь компанії. До цього їх спонукають друзі та подруги. Відмова може спричинити за собою осуд, насмішки і навіть бойкот, що для підлітків найстрашніше.

Як вважають експерти, підлітковий секс чреватий ранніми вагітностями і сплеском ЗПСШ. Але найбільше боятися варто не цього. Куди небезпечніше психологічні наслідки ранньої втрати невинності.

“Для підлітка заняття сексом – це спосіб відчути себе дорослим, – говорить психолог Ерік Мантелл. – А якщо дорослі можуть вживати алкогольні напої або курити, то підлітки теж цим займуться. Рання сексуальна активність призводить до трикратного зростання небезпеки розвитку депресії. Чому наносяться психологічні травми ? Не секрет, що хлопці у віці 13-15 років не надто часто практикують моногамію. А дівчина, яка подарувала свою незайманість хлопчикові, і згодом опинилася кинутою, вважає, що це сталося через її зовнішності. Мовляв, якби була гарніше, або вміла більше в ліжку, то хлопець б не пішов “.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...