• Без категорії

Жінки назвали Інтернет причиною сексуальних невдач

Усвідомлене зачаттяУсвідомленим зачаття буває тільки тоді, коли обидва з подружжя дуже хочуть мати дитину і вступають в сексуальний контакт не тільки заради задоволення, але і з цією метою

Значна частина сучасних жінок вважає, що причиною невдач в їх сексуальному житті є різні мобільні пристрої, зокрема, BlackBerry і iPhone.
28% британських жінок, опитаних фармацевтичною компанією Bayer, вважають, що Інтернет руйнує їх особисте життя. Основну вину за це, на їх думку, несуть мобільні пристрої, з яких чоловіки виодять в Мережу, повідомляє Telegraph.
Учасниці опитування вважають, що чоловіки дуже часто відволікаються на роботу і інші справи в Інтернеті, використовуючи мобільні пристрої, удома, замість того, щоб надати увагу своїм коханим.
Інші дослідження доповнюють останнє опитування Bayer. Влітку 2009 року було встановлено, що геї і лесбіянки люблять блоги і соціальні мережі більше, ніж люди традиційної орієнтації. У вересні багато любителів кіберсексу призналися, що займаються ним не тільки удома, але і на роботі. Грудневе дослідження встановило, що соціальні мережі, в яких можна одержати додаткову інформацію про партнера, є причиною кожного п’ятого розлучення.
У квітні 2010 року 24-річна британка заробила сексуальну залежність, пошкодивши нерв при падінні під час гри в Nintendo.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...