Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Жінки можуть все

Жінки можуть все

 

Жінки, які бояться, що заганяють себе в труну, суміщаючи повний робочий день і виховання дітей, насправді, можливо, підвищують свої шанси на здорове життя.

Тоді як домогосподарки в консервативній Англії вважаються прикладом розумного материнства, дослідження показують, що, якщо жінка сидить удома і кидає роботу, це приводить до проблем із здоров’ям в довгостроковій перспективі.
Було встановлено, що ризик ожиріння для матерів, що сидять удома, зростає майже удвічі.

Енн Макманн, старший науковий співробітник департаменту епідеміології і соціальної охорони здоров’я Університетського коледжу Лондона, говорить, що ці дослідження указують на те, що жінки довше залишаються в хорошій формі, якщо продовжують працювати, народжують дітей і підтримують здорові відносини. Дослідження підтверджує, що жінки можуть “мати все”, говорить вона.

Вона додає: “Жінки, що суміщають роботу з доглядом за дітьми і браком, відрізняються міцнішим здоров’ям. Зовсім не можна сказати, що у працюючих жінок гірше йдуть справи із здоров’ям. Хоча в певні моменти життя вони можуть випробовувати стрес, в довгостроковій перспективі це позначається на їх здоров’ї позитивно”.

По словах доктор Макманн, в ході дослідження було встановлено, що хороше здоров’я може бути результатом поєднання різних ролей, а не пояснюватися тим, що здоровіші жінки схильні до виконання одночасно декількох ролей. Проте хороші взаємостосунки з партнером також, судячи з усього, мають ключове значення, оскільки показники матерів-одинаків не так вражають.

Exit mobile version