Жінка після весілля і флірт

Жінка після весілля і фліртПитання, яке цікавить багатьох заміжніх жінок – чи можна фліртувати після одруження? Відповідь досить проста – не просто можна, а навіть потрібно, це корисно для жінки! Легкий флірт дозволяє жінці тримати себе у формі, підняти свою самооцінку, а легкі ревнощі з боку чоловіка, будуть тримати ваші відносини в тонусі. Тут головне почуття міри.

Що таке флірт? Це прості невербальні сигнали, які жінка подає чоловікові-співрозмовнику. Такий простий «маячок» може бути чим завгодно: підморгуванням, переберанням волосяя, усмішкою, гра туфелькою або погойдування ніжкою. Будь-який з цих жестів буде сигналом чоловікові на підсвідомому рівні.

Але все ж, є й рамки дозволеного, які переступати не можна. Ось кілька правил флірту після заміжжя, які вам знадобляться.

Правило 1. Флірт повинен бути легким. Це повинен бути просто легкий флірт, який просто налаштує вашого співрозмовника на приємний тон, але якщо ви замислюєтеся над чимось більшим, тоді це сигнал про те, що у вас у шлюбі не все гладко.

Правило 2. Не обманюйте чоловіків щодо вашого статусу. З самого початку, ваш співрозмовник повинен зрозуміти, що має справу із заміжньою жінкою і далі простих розмов нічого не може зайти.

Правило 3. Не фліртуйте при своєму чоловікові. По-перше, це буде виглядати вульгарно і в компанії вас не сприймуть. По-друге, краще показати, що ви з чоловіком, який для вас найкращий і гідний. Це підвищить самооцінку вашого чоловіка і додасть вам балів у його очах.

Правило 4. Кокетує зі своїм чоловіком. Подумайте, як би ви фліртували з ним, будь ви незнайомі і вперше побачивши його вам захотілося з ним почати зустрічатися.

Також можна прочитати корисну статтю: Соблазнение, обольщение, манипулирование противоположным полом. Стань совершеннее!.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...