• Без категорії

Жінка Богиня – вона уміє робити дітей

Жінка Богиня - вона уміє робити дітейБагато казок, страшних історій повіданих нам бабцями і мамочками маніпуляторшами, примусили багатьох з нас думати про те, що страшніше за народження дитини немає нічого на світі.

Разом з фізіологічними змінами перед пологами організм готується до пологів і психологічно.

За декілька тижнів до пологів нерідко змінюється емоційний стан жінки. Вона може стати дратівливішою, плаксивою, надмірно емоційно реагувати на ті або інші події.

Багато жінок безпосередньо перед пологами намагаються усамітнитися, побути в тиші. В більшості випадків майбутнім мамам подобається в цей час облаштовувати своє житло, готувати його до появи малюка, займатися дитячим приданим.

З початком пологової діяльності практично всі жінки починають випробовувати в тій чи іншій мірі хвилювання. При цьому вони активні, контактні, адекватно реагують на те, що відбувається.

У міру посилення схваток породілля стає замкнутішою, хоча при цьому відповідає на поставлені їй питання, виконує вказівки медперсоналу, скаржиться на больові відчуття.

Багато психологів вважають, що психологічний стан породіллі подібно трансу. Жінка намагається ігнорувати повністю зовнішні подразники.

Навіть поза, яку часто породіллі займають під час схваток – так звана поза молиться, при якій майбутня мама нахиляється вперед – теж не тільки допомагає найкращим чином переносити схватки, але і відгородитися від світу і зосередитися на тому, що відбувається всередині.

Варто відзначити, що під час потужного періоду більшість жінок не переживає больові відчуття. Зв’язано це з тим, що під час потуг – апофеозу пологів – досягає свого максимуму концентрація ендорфінів і інших речовин, що володіють сильною анальгезуючою дією.

Таким чином, виходить, що кожна сутичка і больові відчуття, її супроводжуючі, – це свого роду імпульси, сприяючої правильної фізіології і біохімії пологів, направлені на успішне відкриття шийки матки.

Після появи дитини на світ жінка швидко відновлюється і зразу ж перемикає свою увагу на малюка. Також в цей час вона може почати домашний бизнес.

Вважається, що перші хвилини після пологів можуть багато в чому формувати материнські реакції і подальші відносини між мамою і дитиною.

Джерело: viprodi.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...