Ждан

Походить від російських слів – "бажаний", "Жданов".

Жданов важко пристосовуватися до навколишнього середовища, він суперечливий, одночасно об'єктивний і суб'єктивний. Ждан відчуває величезну потребу цілком присвятити себе якійсь справі, громадській діяльності. У нього залізна воля, він гордий і незалежний, не дозволяє нікому сідати собі на голову. У нього міцна нервова система сильний характер, але проявляється він тільки в тих випадках, коли це дійсно необхідно.

Ждан відкидає будь-який примус і насильство як по відношенню до себе, так і до інших. Якщо необхідно, він зробить все сам. Він не любить, коли йому дають кілька завдань одночасно, в таких випадках він губиться. Ждан завжди говорить тільки те, що думає, але не завжди робить так, як говорить. У нього глибокий аналітичний склад розуму.

Він допитливий спостерігач, дуже допитливий, що іноді може послужити йому погану службу, поставивши у незручне становище. Ждан скритний і стриманий. Часом йому хотілося б кинутися в обійми того, кого він щиро любить, але самолюбство не дозволяє. Він завжди тримає себе кілька холодно з близькими, йому бракує відкритості. Він активний, не любить зупинятися перед труднощами. Ждан спритним і щасливий. Він комунікабельний, легко заводить нові знайомства. Ждан може довго копирсатися в дрібницях, перш ніж приступить до суті справи. Роботу виконує чітко й акуратно. Ждан воліє мати кілька обраних друзів, дружні стосунки, на його думку, повинні бути чистими і красивими. Не терпить фамільярності і вторгнення в його особисте життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...