Здорова і красива шкіра шляхом щоденного догляду

garna-shkiraВиникає безліч питань, коли мова заходить про здоров’я і красу. Які ж з них зустрічаються частіше: про щоденному догляді за шкірою, про правильне зволоження, про креми… Наприклад, дерматологи схильні вважати, що потрібно розділяти креми на нічні і денні.

Шкіра – це захист для людини, тому клітини шкіряного покриву людського тіла створюють своєрідний щит, який зміцнює денний крем. Усім споживачам відомий такий крем – це сонцезахисний. Звичайно, нікому не прийде в голову зіграти вночі, захист потрібен сонячним днем. Також на шкіру в денний час наносять зволожуючі креми і активні речовини. Вночі клітини діляться, створюючи захисні тканини і речовини для шкіри. Літнім днем шкіра людини дуже вразлива, тому їй потрібна підтримка активних компонентів, щоб справлятися з навантаженнями.

Відомо, що шкірний жир виробляється сальними залозами в основному рано вранці, тому активні компоненти потрібні клітинам залоз тоді, коли вони знаходяться в продуктивний період. Для цього і поділяють креми на денні та нічні.

Якщо говорити про денні крема, то вони, в основному, рідкі і легше нічних, це, напевно, пов’язано з тим, що вночі майже завжди макіяжу менше. Вночі можна допустити блиск ( невеликий) шкіри, що дозволяє по максимуму її зволожити і просочити. Шкіра містить жир і воду, що забезпечує, особливо наявністю жиру, гарне проникнення речовин, що добре засвоюються вночі під час сну.

Шкіра оновлюється за допомогою вологи, про що багато хто часто забувають. Дегідратація – це один з важливих факторів, що викликають у шкіри сухість і ускладнює відновлення клітин.

Зволожити шкіру можна як ззовні, так і зсередини. Але тільки багато пити води – цього не достатньо. Якщо шкіра зневоднена дуже сильно, її треба зволожувати зсередини, але врятувати від зневоднення можна тільки в реанімації.

Підіб’ємо підсумок : суха шкіра – це така шкіра, у якої мало вологи, тобто немає зовнішнього зволоження. Але може бути так, що шкіра дуже швидко втрачає свою рідину. Це називається втратою надмірної вологи. Таке можливо у неохайних людей. Вони погано доглядають за шкірою, зволожуючи її недостатньо, тому волога випаровується, роблячи поверхню шкіри сухою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...