Здоров’я мами – здоров’я малюка!

vagitnistЯке саме здоров’я буде у вашого малюка – залежить від багато чого: від екології, середовища проживання в якому він знаходиться і системи охорони здоров’я.

Але найістотнішим чинником можна назвати психологічний стан вагітної жінки і спадковість.

Також має значення стан здоров’я батьків на момент зачаття, адже від цього залежить стан здоров’я малюка. Чимало трактатів написано про правильну підготовку до вагітності. І практично у всіх йдеться про те, що до вагітності необхідно:

1. Позбутися від шкідливих звичок. Розставання з курінням і алкоголем має бути негайним.

2. Поміняти раціон харчування. Викорінити з нього всі надмірності : гостре, жирне, смажене і дуже солоне, щоб не нашкодити як собі, так і майбутньому малюкові.

3. Пройти обстеження у гінеколога, стоматолога і терапевта. По максимуму вилікувати всі наявні захворювання ще до зачаття.

4. Вести активний спосіб життя. Найчастіше перебуває на свіжому повітрі, і займатися спортом.

Це стосовно фізичного стану майбутньої матері. Але не можна забувати і про духовний стан майбутньої матері. Вже давно відомо, що жінки, які планують мати дитину, з нетерпінням очікують довгоочікуваної вагітності, і які ставляться до цього події, як до дару або диву – народжують діток з урівноваженою психікою. У таких діток рідше зустрічаються психічні захворювання. Коли малюк перебуває в утробі, він відчуває всі коливання матері. Крім цього він вбирає їх і зовсім несвідомо переносить їх на своє життя в реальному світі.

Необхідно чекати малюка і більше розмовляти з ним.

Уникайте перегляду телевізійних програм, які можуть спровокувати у вас страх чи жах. Постарайтеся в період вагітності дивитися хороші і добрі фільми. Більше слухайте музику, віддавайте перевагу класиці. Співайте дитині, відвідуйте театри та прогулюйтеся в паркових зонах. Насолоджуйтесь життям і милуйтеся прекрасним !

Зовсім небагато і ви станете щасливою жінкою, яка буде тримати на руках маленький пакуночок щастя!

Не потрібно хвилюватися, не бійтеся і дозвольте собі бути щасливою і здоровою мамою!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...