Здивуй коханого в ліжку

Здивуй коханого в ліжкуЗастосуйте новий сценарій до всього, що відбувається у вашій спальні

Правильна вечеря

Почніть прелюдію не в спальні, а на кухні. Ні, зараз йдеться не про секс на кухонному столі, а про правильну вечерю, за допомогою якої можна і здивувати коханого чоловіка і забезпечити Вам обом хороший секс. Дорога до серця коханого чоловіка вже давно прокладена, тому ситну вечерю залиште для іншого дня, а в день Х замініть картоплю, макарони або пельмені на легку вечерю з продуктів, здатних значно підвищити сексуальне бажання коханого. Хорошою вечерею з афродизіаків стане салат з креветок з авокадо або ж жюльєн з грибів, які багаті білком і цинком, і тому здатні додати чоловіку сексуальної енергії.

Чекаю з нетерпінням

Час в очікуванні коханого можна коротати за допомогою телефонних розмов з подругою, а можна зайнятися справою потрібнішою і цікавішою – власним збудженням. Тільки не потрібно зараз говорити про те, що такі речі для Вас неприйнятні, і самостійні любовні ігри – це доля дам самотніх або незадоволених. Тим більше що з метою збудження абсолютно необов’язково використовувати різні методи самозадоволення. Достатньо всього лише подивитися хороший еротичний фільм або вдосталь помилуватися своїм віддзеркаленням в новому еротичному комплекті білизни.

Підглядай, милий

Одна з найпоширеніших чоловічих фантазій – підглядати за кимсь, хто віддається любовним утіхам. Для втілення цієї фантазії Вам зовсім необов’язково запрошувати в спальню когось ще. Як здивувати чоловіка самостійно? Є два варіанти: спонтанний і за домовленістю.

У першому випадку Вам необхідно зробити все для того, щоб кохана людина випадково побачила, як Ви пестите себе за допомогою рук або секс-іграшок. Гострі відчуття і подальший бурхливий секс Вам забезпечені. Зрозуміло, цей варіант підійде для тих пар, в яких секс-іграшки "схвалені" чоловіком.

Для консервативніших пар підійде гра в підглядання, в ході якої Ви можете не перевтілюватися в медсестру, школярку або іншу жрицю любовних ігор, але за домовленістю вдаватимете, що не помічаєте підглядаючого за Вами чоловіка. Здивувати коханого чоловіка таким чином також нескладно: звичний танець під музику, який переходить у відвертий стриптиз і закінчується викриттям підглядаючого справить незабутнє враження на нього.

Нове – це не завжди добре забуте старе

Вибираєте одяг для дому тільки з погляду практичності? Тоді Ви скоюєте одну з найголовніших помилок за всю історію свого сімейного життя.

Про те, що здивувати коханого чоловіка можна за допомогою нового комплекту білизни, сказано вже немало. Але перед тим, як здивувати чоловіка в ліжку новими еротичними мереживами, поклопочіться про те, щоб він приємно здивувався і Вашому домашньому одягу. Адже йому нелегко кожного разу перебудовуватися з домогосподарки, яка приділяє мінімум уваги своєму зовнішньому вигляду, на красуню в еротичній білизні.

Це не значить, що по квартирі протягом всього дня потрібно розгулювати в мереживних стрінгах з бантиками. Існує величезний вибір домашнього одягу, який будить в чоловіках інтерес, але не є дуже відвертою. Наш вибір – так звані babydoll (короткі плаття на будь-який смак, які можуть бути шовковими, мереживними, милими і пристрасними). За допомогою цього предмету домашнього гардероба Ви швидко зрозумієте, як здивувати чоловіка і підтримувати в ньому сексуальний інтерес постійно. А відправляючись за новим одягом для дому, виберіть заразом і нову постільну білизну, яка неодмінно повинна відрізнятися приємною текстурою і привабливим забарвленням.

Іноді достатньо один раз приємно здивувати коханого чоловіка для того, щоб на декілька місяців Ваше сексуальне життя заграло по-новому і подарувало масу нових вражень.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...