• Без категорії

Збираємося на відпочинок з малюком

Збираємося на відпочинок з малюком
Якщо вам належить провести першу відпустку з вашою маленькою дитиною разом, то варто продумати важливі моменти, щоб ваша подорож не була затьмарена дрібними неприємними моментами. І одразу ж продумати все і придбати дитячий верхній одяг оптом в одному магазині.

Варто відразу обговорити правила поведінки в складних ситуаціях всім членам сім’ї. Примхи маленької дитини і пустощі, що не будуть доречні на борту літака або в автобусі, де повно людей, які бажають провести спокійно час до точки прибуття.

Для початку, треба продумати свій розклад до дрібниць. О котрій ви вийдете з дому, скільки часу необхідно, аби дістатися до місця відправлення, скільки необхідно часу на те, щоб зорієнтуватися в новому місці.

Упаковка речей дуже важливий момент в підготовці. Дитячі речі повинні бути ближче за все, щоб в будь-яку хвилину ви могли дістати і переодягнути малюка. Пляшечки, соски і печиво для перекусу, так само варто тримати завжди під рукою. Не беріть у дорогу продукти, які мають занадто короткий термін зберігання, оскільки, вони можуть просто “не дожити” до моменту споживання.

Не забувайте про засоби гігієни. Вологі серветки, паперові носові хустинки, підгузники, мають бути в зоні доступу. Ви повинні змогти одразу зреагувати на переповнений підгузок, заляпані штани, шорти.

Якщо ваша дитина розкапризувалася, заспокоювати її варто по черзі, не перевішуючи цей обов’язок на одного члена сім’ї. Втома від літака або автобуса може змусити нервувати не тільки дитину, але і батьків. Головне зберігати спокій і тримати себе в руках. Також батькам варто не забувати, що думка оточуючих, особливо засуджуючі погляди це не найголовніше, головне це ваш малюк, його спокій та ваш майбутній відпочинок. Не забувайте про це.

Перебуваючи на відпочинку, не забувайте про методи захисту від сонця, і тоді зворотний шлях не буде болісним і виснажливим. Дітям не можна перебувати занадто довго під відкритими сонячними променями, захищайте їх як кремами від засмаги так і парасольками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...