Зберігаємо красу своїх грудей

груди масажЖіночі груди – це те, що робить жінку жінкою в першу чергу і їх стан настільки важливий для будь-якої представниці прекрасної статі, що це складно навіть уявити. З часом красиві і пружні груди стають або в’ялими, або обвислими і покриваються зморшками.

Пластична хірургія на сьогоднішній день перебуває на небувало високому рівні майстерності і до її допомоги вдаються багато, але є й прості методи без хірургічного втручання, які допоможуть уберегти груди від передчасного старіння. Одним з таких є водний масаж. Це досить проста процедура, яка доступна всім без винятку і не займає багато часу і водночас приносить задоволення від процесу.

Щоб ваші груди були у відмінній формі достатньо щодня або хоча б через день проводити сеанс домашнього водного масажу. Для цього потрібно у ванній кімнаті масажувати струменем води обоє грудей, а зокрема області сосків, область декольте і область біля пахв, так як ці 3 зони відповідають за підтягнутість вашого бюста. Процедуру слід проводити не дуже сильним, але й не слабким струменем протягом 10 хвилин. Температуру води кожна жінка вибирає індивідуально, головне це комфорт і задоволення від процедури. Після масажу, груди слід протерти махровим рушником і нанести живильний крем для покарщення і зміцнення ефекту.

Не допустити погіршення стану грудей можна дотримуючись наступних правил.

1. Не варто зловживати дієтами, адже найпершими худнуть ваші груди, а потім вже інші ділянки тіла.

2. Слід носити тільки зручний бюстгальтер, який підходить за розміром вашим грудям, а не тисне і тисне.

3. Надмірна засмага шкідлива для грудей, особливо області декольте.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...