• Без категорії

Захистися від шлюбного афериста

240Чому вони процвітають

Хоча вітчизняне законодавство і не використовує таке поняття, як шлюбний аферист, але кримінальне покарання для них існує: їх можна притягати до відповідальності по статтях про шахрайство, заволодіння чужим майном та ін. Чому ж число аферистів росте? Проблема в тому, що більшість жертв абсолютно добровільно віддає своє майно шлюбним аферистам, що утрудняє їх переслідування з боку закону. Тому краще знати ворога в обличчя і не попадатися на його прийоми.

Шлюбними аферистами можуть бути представники обох статей. Звичайно успішні аферисти чудово розуміються в психології і можуть підібрати ключик до будь-якої людини. Вони грають на потребі кожної людини відчувати себе коханою і особливою, і шахраї дійсно дають своїм жертвам ці відчуття. Але закінчуються відносини з шлюбним аферистом завжди однаково: повністю завоювавши довіру жертви, він добирається до заповітної мети, після чого зникає разом з жаданою здобиччю (грошима, квартирою, машиною, коштовностями і т.п.).

Де водяться шлюбні аферисти

Наткнуться на шлюбного афериста можна практично в будь-якому людному місці: у фітнес-клубі, супермаркеті, клубі і навіть в метро. Багато аферистів віддають перевагу тим місцям, де люди відпочивають і розслабляються, адже в таких місцях сама атмосфера сприяє зав’язуванню нових знайомств і відносин. З розвитком Інтернету шлюбні аферисти поселилися і на численних форумах, сайтах знайомств й інших соціальних мережах. Звичайно на вудку аферистів попадаються романтично налаштовані люди, які щиро вірять в чистоту помислів оточуючих. Доброта, довірливість, відвертість цих людей стають інструментами обману в руках умілих маніпуляторів.

На що звернути увагу

Тому варто проявляти до своїх нових знайомих здорову недовіру і звертати увагу на деякі підозрілі моменти. По-перше, нікому не розказуй про те, чим володієш, адже саме цю інформацію шлюбний аферист захоче одержати. Якщо вона все ж таки просочилася, додай до неї слово кредит – квартира, машина під кредитом аферистів не цікавить, а людині, якій ти дійсно подобаєшся, ці питання непринципові. Шлюбні аферисти обов’язково захочуть потрапити до тебе додому, щоб подивитися, чи є там чим поживитися, тому намагайся на перших порах знайомства зустрічатися поза своїм будинком.

Тебе повинна насторожити часта зміна телефонів і адрес або відмова твого нового знайомця називати їх. Небажання знайомства з твоїми або його друзями і родичами, відвідини людних місць – це також не повинне оминути твою увагу. Важливий факт – шлюбні аферисти зроблять все, щоб відмовитися від сумісних фото і тим більше викласти їх на публіку – наприклад, в однокласники або інші соціальні мережі. Паспорт – ще одна часта проблема для шлюбного афериста. Звично він нібито загублений або знаходиться ну зовсім в недоступному місці, тому перевірити інформацію про його ім’я/прописку ти не можеш.

Якщо твій новий знайомий регулярно заводить розмови про своє важке життя, це теж мотив придивитися до нього уважніше. Так аферисти промацують твою готовність допомогти. Хоча останнім часом тактика змінилася – навпаки, шахрай представляється процвітаючим ділком, який ворочає мільйонами, ось тільки декілька тисяч доларів зараз немає на ті італійські шпалери, якими він планував обклеїти вашу майбутню спальню в заміському будинку, що будується. У друзів або в банку таку дрібницю просити не можна – засміють. Так шлюбний аферист завойовує твою довіру, показуючи серйозність своїх намірів і підштовхуючи до потрібної йому дії.

Втім, ці способи врятують тебе від дрібних шахраїв, крупні риби, щоб одержати бажане, йдуть до кінця і навіть самі вкладають солідні гроші, особливо в подарунки, щоб остаточно приспати твою пильність. Навіть одружуватися готові. Тому любов любов’ю, але непогано навчиться відділяти матеріальне від духовного: дай дорогій для тебе людині грошей в борг, але зажадай нотаріальне оформлення; одружуючись, укладайте шлюбний контракт; вкладаючи гроші в сумісний бізнес, юридично грамотно оформляйте всі документи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...