ЗАВТРА ЯК ВЧОРА? ЖИВИ СЬОГОДНІ!

завтра як вчора“День Бабака” – улюблена всіма американська комедія, герой якої приїжджають в маленьке американське містечко і розуміють, що час зупинився.

Все йде за стандартом, як в “День бабака” – вранці кава, потім на роботу, опівдні – обідня перерва, ввечері задушливе метро, ​​курка з мікрохвильовки і якась мильна передача по телеку на десерт. Вихідні нічим не радують. Сухо виконуєш роботу по дому, хіба що з подружкою поговорити по телефону можна довше. А ввечері теж “мило” і спати. Завтра на роботу.

Тобі все це набридло, і ти хочеш змінити своє життя? Давай розберемося в причинах рутини, яка радує. Адже кажуть, що звичка – друга натура, а ще вона замінює щастя. Тобто в принципі і дім-робота-дім-телевізор можуть відчуватися по-іншому? Чому не відчуваються?

Мало відпочинку

Справа не в обіді і нічному сні. Тобі обов’язково потрібна зміна обстановки. Для цього є вихідні, і на них бажано побешкетувати. Якщо ти не прихильниця активного відпочинку, займися чимось пізнавальним або творчим. Запишись на уроки танців, розбав розміреність буднів спортом. Спробуй, результат тобі сподобається!

Нереалізовані мрії

Ти щось придумала, але дійти до фінішу не вийшло, або процес занадто затягнувся. Слід нагадати собі, що важливий сам шлях, а не результат. В процесі ти можеш пізнати те, що необхідно тільки тобі. Знову ж таки, на допомогу – зміна обстановки. Їдь куди-небудь, твій мозок перебудується на інші хвилі і після повернення будуть готові свіжі рішення.

Неприємна подія

Розрив з коханою, хвороба або трагедія теж можуть принести відчуття рутини. В цьому випадку не поспішай робити ніяких висновків. Дай трохи попрацювати часу. Коли відчуєш сили, берися за активні дії, став плани на майбутнє, займайся собою, більше проводь часу з друзями та приємними людьми.

Недостатньо сексу

Це міф, що чоловікові секс потрібен більше, ніж жінці. Вирішуй де, як і з ким, але регулярний секс – твій союзник. До речі, буває і таке, що у подружніх пар секс з часом пропадає взагалі. Якщо зробити цей процес щоденним, відносини зміняться в кращу сторону. Вся справа в гормонах. І з ними сперечатися немає сенсу.

Чи можна змінити завтрашній день? Ні. Він ще не настав. Але внести корективи сьогодні – можна. А це змінить ланцюг подій. І можливо завтра все піде іншим шляхом.

Не бійся змінювати життя!

  • Вийди з машини і прокотися з крижаної гірки.
  • Підійди і попроси грошей у незнайомої людини. Ні на що. Просто так.
  • Зайди в вагон метро і прочитай вголос улюблені вірші.
  • Сядь в будь-який автобус, вийди на випадковій зупинці і погуляй по місту.
  • Піди на ринок і поторгуйся з продавцями, з азартом скидаючи ціну.
  • Ти завжди хотіла навчитися гадати на Таро, робити глиняні горщики, водити трамвай – а чому ні?
  • Розмалюй стіни в спальні самостійно або з дітьми.
  • Познайомся з ким-небудь, хто тобі симпатичний.
  • Купи собі цікаву шапку.
  • Зізнайся близькій людині в чомусь смішному або важливому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...