Затишок і комфорт: головні джерела сімейного щастя

Затишок і комфорт головні джерела сімейного щастяПісля весілля або ж після народження дитинки, молода сім’я віддаляється від батьківської опіки і дуже важливо, щоб у молодих вийшло створити своє власне затишне гніздечко. Чесно кажучи, зробити це досить таки важко.

Затишок в квартирі це також одне з головних джерел сімейного щастя. В затишному будинку повинний бути не тільки хороший ремонт і модні меблі, але й, насамперед, затишна і душевна атмосфера. Однак поєднання пилу і бруду зі смачними ароматами виглядає саркастично, адже вважати таку квартиру затишною неможливо. Навіть будь-яка дрібниця може додати вашому дому душевності і гармонії, а може і нашкодити їй. Про найважливіші деталі необхідних для створення затишку ми і поговоримо:

  1. Затишок у квартирі. Затишною можна назвати тільки ту квартиру, в якій кожен член сім’ї і навіть улюблений вихованець має свій куточок у будинку: чоловік для інструментів і для вудок, жінка для рукоділля та інших домашніх справ, а дітки потребують в ігровій зоні, тоді вони будуть стежити за своїми іграшками;
  2. Підтримування чистоти і порядку. Безсумнівно, неприбраний будинок не можна вважати затишним, адже бардак породжує хаос, який панує і в будинку і цій сім’ї. «Вилизувати» до останньої порошинки кожен день всю квартиру не потрібно, але запускати її теж не треба. У квартирі з порядком кожна дрібниця лежить на конкретному місці, що значно полегшує вам і життя, і прибирання. Будь-яку раптом таку потрібну річ, ви зможете швидко знайти, а не шукати скрізь, створюючи собі додаткову роботу. Особливо цінним таке знання порядку стає з народженням в сім’ї карапузика, коли часу у молодої матусі і так не вистачає;
  3. Облаштування затишного «гніздечка». Ніякі забуті дрібниці або недоробки не повинні муляти вам очі, позбавляючи вашу квартиру довгоочікуваного тепла і затишку. Навіть відразу після ремонту можна знайти безліч недоліків, то на шпалерах шов відстав, то поличка висить не рівно, і це тільки початок списку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...