Зарядка в офісі для вагітних

Вагітність та офісЯк це часто буває: успішна ділова жінка, навіть перебуваючи в положенні, продовжує ходити на роботу. В основному, жінки, які працюють в офісі, більшу частину часу проводять, сидячи в кріслі. Зрозуміло, подібний спосіб життя чинить не найкращий вплив на майбутнього малюка. Якщо ви офісний працівник і майбутня мама в одній особі, зарядка в офісі для вагітних для вас!

Будь-яка фізична вправа благотворно позначається на диханні, і, відповідно, на надходженні кисню до дитини. Більше того, зарядка для майбутніх мам знижує ймовірність появи розтяжок, тренує м’язи організму і наповнює вас енергією. Існує цілий комплекс нескладних вправ, якими можна займатися, не виходячи з офісу. Ось вони:

Вправа для підтримки здоров’я вен. Зафіксуйте стілець, присунувши його впритул до столу. Тримаючись руками за спинку стільця, зробіть випад однією ногою. Інша нога при цьому залишається прямою. Не відриваючи ступні від підлоги, потягніться і зафіксуйте положення на кілька секунд. Повторіть те ж саме з іншою ногою.

Вправа для збереження краси грудей. Зіпріться долонями на стіну. Напружуючи руку, перенесіть на неї частину ваги і трохи попружиньте. Таку вправу для кожної руки окремо легко проводити в той момент, коли ви розмовляєте по телефону.

Вправи на розтяжку. Сівши якомога ближче до краю стільця, зчепіть руки замком за спиною. Після цього повільно й плавно нахиліться вперед, піднімаючи вгору зчеплені руки. Намагайтеся не опускати голову.

Вправа на гнучкість. З’єднайте руки за спиною, зчепивши їх замком. Трохи зігніть лікті і кілька разів зробіть плавні повороти корпусу в різні боки. Дихайте спокійно і глибоко. Дана вправа дозволяє позбутися напруги і втоми в грудному відділі хребта.

Вправа для покращення кровообігу. Як випливає зафіксуйте стілець біля столу. Тримаючись за спинку стільця, опустіться на одне коліно. Інша нога зігнута під прямим кутом. Трохи попружиньте ногами, намагаючись не відривати ступні від підлоги.

Не забувайте про техніку безпеки при виконанні вправ. Вибирайте стілець без коліщаток (Подходящая офисная мебель киев покупаем на сайте magazin-mebeli.org). Рухи виконуйте спокійно і плавно, уникаючи перенапруження пресу. Займаючись подібною зарядкою з першого дня вагітності, ви збережете фізичну форму і зміцните різні групи м’язів. А тренування правильного дихання під час фізичної активності допоможе вам згодом під час пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...