Зарядка для вагітних мам

Зарядка для вагітних мам

Як тільки матусі дізнаються про свою вагітність, відразу замислюються про свій спосіб життя, і хочуть його змінити, відмовляючись від шкідливих звичок, змінюють свій раціон харчування і не відмовляють собі ні в чому. Але багатьох лякає зайва вага, тут і прийде нам на користь зарядка.

Ще до вагітності у деяких жінок і дівчат, є проблеми з попереком, при вагітності ця проблема турбує ще сильніше. І чим більше у Вас тижнів вагітності, тим болі стають сильнішими.

Так само виникають проблеми з ногами, так як на ноги йде велике навантаження. Лікарі невропатологи, коментують такі прояви, тим, що йде защемлення сідничного нерва,це відбувається при вагітності.

Невеликі навантаження підуть вам на користь, але не потрібно відразу кидатися в спортзал. За допомогою зарядки Ви будете почувати себе прекрасно цілий день.

Плюси зарядки:

 • Ви не будете набирати зайві кілограми;
 • Гарнапідготовка до пологів;
 • Тренуєте дихання;
 • Профілактика розтяжок;
 • Хороша фізична форма;
 • Гарна постава;
 • Разом покращуєте свій загальний стан.

Щоб зарядка приносила Вам користь, робіть її щодня, в провітреній кімнаті, всі вправи робіть повільно з відпочинком і не поспішайте. Пам’ятайте, що не потрібно себе сильно навантажувати. Вправи на прес і різкі рухи заборонені.

Лікарі-терапевти рекомендують займатися зарядкою для вагітних, так як зарядка допомагає зняти напругу з поперекового відділу і покращує кровообіг у венах ніг. Таких вправ існує багато. Наведемо приклад. Кожна вправа виконується від 4 до 6 разів.

Вправи:

 1. Лежачина спині, піднімаємо рівні ноги, потім розводимо їх трохи в сторони, потім зводимо разом і опускаємо, повільно і спокійно.
 2. Лягаємона бік, і починаємо одночасно піднімати руку і ногу, так само і на іншому боці.
 3. Присідання. Присідаючи, робите видих, встаєте вдих.
 4. Рукина стегнах, згинаєте ногу в коліні і відводите її в сторону, і в початкове положення.
 5. Лягти спиною на рівну поверхню, добре притиснутися спиною і полежати одну хвилину.
 6. Робимо ногами ножиці.
 7. Зняти напругу зі спини Ви так само можете, висячи на турніку.
 8. Ставайте на карачки і вигинайте спину назад, голову піднімайте вгору.

Всі ці вправи рекомендується виконувати з другого і третього триместру. У першому триместрі не варто виконувати ці вправи, так як зайва вага зійде сама, через токсикоз. За допомогою зарядки для вагітних, матусі не втратять свою форму за час вагітності. З болем в ногах Ви так само зможете впоратися самі, роблячи легкий, розслабляючий масаж, від кінчиків пальців до сідниць.

Усім майбутнім матусям бажаємо бути красивими і сильними!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...