ЗАРАДИ ДІТЕЙ: 8 СТРАТЕГІЙ ЯК ПОБУДУВАТИ ДОБРІ СТОСУНКИ З КОЛИШНІМ ЧОЛОВІКОМ

Найважча частина розлучення – спільне виховання дітей. Вам із колишнім чоловіком доведеться спілкуватися, хочете ви цього чи ні. Як побудувати з ним добрі стосунки, щоб розлучення не позначилося на дітях?

Перше, на що ви повинні чесно відповісти: як ви розійшлися з чоловіком? Якщо він був тираном, і ви бігли від нього – на жаль, стосунки з ним добрими не будуть. В інших випадках стати партнерами з виховання вийде.

  1. Відпустіть образи

Коли двоє людей вирішують розлучитися, то у них накопичуються взаємні образи. Доведеться пробачити чоловіка і відпустити образи на нього. Інакше не вдасться побудувати нормальні відносини.

  1. Не говоріть погано про колишнього

Ви можете хоч сто разів злитися та ненавидіти чоловіка, але говорити про нього погано при дітях – табу. З тієї простої причини, що вони – на половину складаються з ген батька та люблять його апріорі. Коли він поганий за вашими словами, вони теж почуваються поганими.

  1. Якість, а не кількість

Не хочете «красти» у дитини батька і максимально часто організовуєте зустрічі? Стратегія непогана, але найкраще проведення часу – якісне. Нехай це буде раз на тиждень або раз на місяць, головне, щоб тато щиро залучався до виховання.

  1. Графік

Створіть зі своїм колишнім чоловіком графік зустрічей. Діти – шалені консерватори і вони люблять, коли все йде за планом. Так вони чекатимуть на зустріч із татом у певний день.

  1. Претензії відкладіть

Не пишіть і не дзвоніть колишньому чоловікові з претензіями про його методику виховання. Такі речі обговорюються віч-на-віч. Запишіть собі їх на лист, ви здивуєтеся, але до наступної зустрічі більше половини з них будуть не актуальними.

  1. Не сваріться

Найскладніше завдання в таких відносинах – не скандалити. Допоможе проста методика. Думайте про колишнього чоловіка як про колегу. Всі питання щодо дітей вирішуйте в цьому ключі. Навряд чи ви кричали б на співробітника, що той – козел!

  1. Кайфуйте від самотності

Коли діти їдуть до тата, мама вся на голках дістає і колишнього чоловіка, і дітей. Навчіться кайфувати від вільного часу, займіться собою або переробіть те, до чого руки ніяк не доходили.

  1. Потоваришуйте з новою дівчиною чоловіка

Ваші стосунки закінчилися, але ваше життя – ні. І рано чи пізно ви зав’яжете нові стосунки та ваш чоловік. Доведеться спілкуватися з його пасією. Виражати сильну любов не потрібно, але й «куркою» обзивати – теж. Простої поваги буде достатньо.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...