Зара

Перекладається з перської як – "золото".

Жити з зарами під одним дахом вимагає певної частки стоїцизму. Зара обачлива, продумує кожен свій крок і скупуватий. Перш ніж скликати гостей, довго буде аналізувати сімейний бюджет і, якщо виявиться, що це завдасть йому помітний збиток, відмовиться від своєї затії і сама відправиться в гості зі скромним подарунком. Вона надзвичайно охайна, акуратність – її "пунктик", поріг квартири цих жінок просто боязно переступити через страх порушити щось у цьому царстві чистоти. Володіють прекрасною інтуїцією і живою уявою, але це може лише посилити їх постійну нервозність.

"Літні" жінки егоїстичні, пихаті і ласі на лестощі. Втертися до них в довіру нічого не варто, хоча самі вони вважають, що вміють розпізнавати людей з першого погляду. Бурхливо реагують на те, що відбувається, але швидко остигають.

Зара володіє артистичним талантом і вміє користуватися ним у повсякденному житті. Здатна на удавання і брехню. Однак не кар'єристка, в усякому разі, не піде по трупах заради досягнення власної мети, не інтриганка, хоча і здатна зробити дрібну відповідну капость. Зара віддана своїй сім'ї, служіння домівці ставить вище всякої службової кар'єри, і, якщо обставини дозволять, вона всю себе присвятить чоловікові й дітям.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...