• Без категорії

Заповіді пірсингу

правила пірсингуБез пірсингу сьогодні не може обійтися жодна жінка. Складно уявити молоду дівчину без проколотого пупка, вух і красиві сережки в них. На сьогоднішній день 95% жінок мають проколоті вуха і 55% пупок. Але ж на цих двох місцях людські шукання краси не зупиняються.

Після вух і пупка по популярності знаходяться брови, ніс і губи. Звичайно є оригінальні й акуратні кілечка і гвіздки, але в більшості випадків це робиться для того, щоб виділиться із загальної маси і тоді зовнішній вигляд власника або власниці банана в брові або кільця в носі може лякати і тільки відштовхувати оточуючих. Тому слід замислитися, який образ вам найбільш підходить і буде більш привабливим і спокусливим, виразним.

Також популярністю користується пірсинг сосків, який у світі вважається символом сексуальності у жінок і мужності та сили волі у чоловіків. Проте з цим видом пірсингу виникає ряд проблем. Наприклад складно підібрати сорочку в офіс, щоб прикраси в сосках не виділялися з-під неї. Отже варто правильно підібрати прикраси або ж одяг.

Крокуючи семимильним кроками популярності увійшов в наше життя пірсинг геніталій. Місця проколів різноманітні, починаючи від статевих губ і закінчуючи головкою статевого члена. Це вид пірсингу найбільш болючий, але, за словами його власників, приносить незабутні відчуття при занятті сексом і з часом незручності пропадають. Такий тип пірсингу однозначно урізноманітнює статеве життя партнерів, але варто порівняти задоволення з можливими незручностями і ускладненнями, що можуть виникнути.

Остання порада. Перш ніж довіритися тому чи іншому майстру, перевірте чи є у нього відповідна ліцензія, і чи чисте і стерильне його обладнання, адже не даремно говроят, що скупий платить двічі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...