Запобіжні засоби під час вагітності

013Звичайно, поки жінка не вагітна, вона не замислюється про те, що деякі її улюблені заняття можуть бути небезпечними для дитини. Ось проблеми, що найчастіше зустрічаються:

Гарячі ванни

Ваша дитина до певної міри "покладається" на вас, що ви контролюватимете і регулюватимете температуру тіла. Дослідження показали, що тривала підвищена температура може завдати серйозної шкоди плоду, що розвивається. Постарайтеся скоротити кількість гарячих ванн, що приймаються вами, спа-процедур, а також відмовтеся від саун і лазень, принаймні, на час вагітності.

Сонячні ванни, загар і солярій

Дослідники стверджують, що будь-якого роду загар найпозитивнішим чином впливає на розвиток плоду. Але поки не було проведено клінічних випробувань відносно того, якого з різновидів загару негативніше всього впливає на малюка, постарайтеся виключити і солярій, і лежання на пляжі.

Екстремальні види спорту

Під час вагітності настійно радиться уникати будь-якого роду екстремальні види спорту:

Дайвінг

Водні лижі

Серфінг

Верхова їзда

Лижі

Будь-який інший вид спорту, допускаючий ризик

Найбільш підходящі види спорту під час вагітності – це ходьба і плавання.

Але навіть займаючись подібною фізичною активністю, не забувайте про запобіжні засоби.

Промивання під час вагітності

Більшість лікарів єдині в думці, що промивання організму може бути небезпечним під час вагітності.

Промивання може викликати інфекцію або кровотечу, а в деяких випадках навіть розірвати мембрани і спровокувати відходження вод. Також можна зіткнутися і з серйознішими проблемами, такими як повітряна емболія. Повітряна емболія трапляється, коли великий потік повітря потрапляє в кровотік за допомогою тиску від промивання. І хоча випадок досить рідкісний, але, проте, це може стати серйозною проблемою.

Електроліз і ваксинг

Поки не можна з 100-процентною упевненістю сказати, наскільки електроліз небезпечний в період вагітності. Звичайно, краще утриматися від косметичних сеансів, пов’язаних з дією струму, хоча видалення зайвих волосків з лиця ніяк не нашкодить дитині.

Ваксинг ніг теж, швидше за все, не матиме ніякої шкідливої дії на плід. Єдине застереження: стежте за тим, щоб не перегрітися під час сеансу. Не можна, щоб через додаток гарячого воску, температура тіла піднялася вище 102F (39C) більш ніж на 15 хвилин.

Видалення татуїровок

Багато татуїровок віддаляються лазерним методом, тому краще всього не опромінюватися і не йти на подібну процедуру. Постарайтеся позбавитися татуїровки перед тим, як завагітніти або почекайте, поки малюк народиться.

Спа-сеанси

На час вагітності відмовтеся від спа-процедур, клінічно доведено, що пара і перегрів шкодять дитині. Зі всіх спа-процедур особливо небезпечне загортання в гарячі рушники, просочені травами, оскільки тіло сильно перегрівається, і ця ж температура передається малюку.

Електричні матраци і ковдри

Зараз лікарями ще не доведено, що електричні ковдри шкодять плоду і матері, але оскільки це тепле "задоволення" все-таки має на увазі проходження мікрострумів через тканину, то на час вагітності краще відмовитися від електричних матраців і ковдр. Спробуйте який-небудь інший спосіб зігріватися – тепліше одягніться і накроюйте декількома звичними ковдрами.

Алергія

Якщо ви страждаєте алергією навіть під час вагітності, прагніть пити більше води, особливо під час жаркої погоди. Якщо у вас алергія на якісь певні продукти харчування, то обережніше і обачніше вибирайте їжу. Також прагніть уникнути контакту з тваринами і сигаретний дим.

Можливо, деякі ваші проти алергенні препарати будуть замінені на інші, оскільки багато хто з них протипоказаний вагітним жінкам. Порадьтеся з своїм лікарем, щодо ліків, які ви приймали від алергії. Якщо лікар замінить препарат, строго слідуйте інструкції відносно дози. У жодному випадку не займайтеся самолікуванням. Краще запитати про препарат і взнати, наскільки він небезпечний, ніж потім зіткнутися з новими проблемами.

Джерело: womanart.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...