Залишайся для нього бажаною завжди

249Ось декілька порад, які допоможуть тобі бути не просто домогосподаркою, але і справжньою жінкою.

Подивися на той одяг, який ти носиш вдома. Він зручний, затишний і виглядає новим? Або це старий затертий халат, рвані тапочки, брюки з відтягнутими колінами? Ні, звичайно, якщо ви обидва виглядаєте так, то можна нічого не міняти. Але, навіть якщо ти не хочеш стати сексуальною або, хоча б, охайною, можна замінити той же халат на новий, тапочки послати у відро для сміття, придбати нові треніки.

Замість звичних ганчіркових тапок придбай домашні туфлі. Це не взуття на високому підборі – ходити на підборах вдома щодня, попросту шкідливо для здоров’я, а головне, незручно. А те, до чого ми прагнемо вдома – до зручності і затишку.

Домашні туфлі це ті ж тапочки, тільки виглядають вони набагато привабливіше. Наприклад, вони можуть бути прикрашені плетінням, або шнуруванням, бути на невеликій платформі, а, головне, вони пасують до будь-якої домашньої сукні.

Жінки фарбуються на вихід, це бентежить всіх чоловіків. Складається враження, що ми хочемо бути красивими для кого завгодно, тільки не для того, хто з нами поряд.

Звичайно, наводити вдома бойове розфарбовування не потрібно. Але виглядати на всі сто домогосподарка просто зобов’язана. Не варто цілодобово ходити з скуйовдженим волоссям, укладеним так, ніби ти тільки що прокинулася. Вимити і розчесати волосся не така важка задача. Обов’язково стеж за руками. Криві, брудні нігті відштовхнуть кого завгодно і це просто антигігієнічно. Тому якщо у тебе проблемні нігті, їх можна наростити в косметичному салоні. Longnails – чудовий харкіський залон салон, на прийом можна записатися на їх сайті http://longnails.com.ua/.

Виконуй всю роботу по будинку в рукавичках, не забувай зволожувати шкіру рук, робити манікюр.

Багато жінок надаючи увагу рукам, забувають про ноги. Педикюр, елементарна гігієна, щоб ноги виглядали чистими і доглянутими, допоможуть тобі в цьому.

Не захоплюйся домашніми клопотами, коли твій чоловік приходить з роботи додому. Залиш готовку, прибирання, прасування, побудь просто з ним разом. Повечеряйте, поговоріть, поділіться один з одним своїми думками і переживаннями за день.

Щоб полегшити собі домашню роботу, не відмовляйся від техніки. І якщо тобі дозволяють фінанси і розміри квартири, купи пральну і посудомийну машину.

Плануй час так, щоб його з лишком вистачало і на домашні турботи, і на догляд за собою коханою і на те, щоб дати увагу чоловікові.

Сумісне життя – це не важкий обов’язок. Пригадай, ніколи ваше ставлення один до одного, до побуту і інших житейських дрібниць було легшим і вільнішим. Воно повинне залишатися таким і тепер. Побут – це не основна частина життя. Якщо ти втомилася або тобі просто лінь, закинь до бісів всю роботу. Вже це ти точно можеш собі дозволити, вдома ти сама собі начальник. І тому, якщо ти не будеш нічого робити два-три дні, не трапиться кінець світу.

Секс не повинен ставати предметом торгу або надокучливим обов’язком. Якщо ти втомилася, так і скажи, якщо тобі щось не подобається, не потрібно виставляти як загроза ультиматум – а я з тобою не ляжу!

Смуток, як відомо, гріх. Не живи сумовито і сіро. Ти сама робиш свої дні нудними і безрадісними. І в твоїх же силах все змінити на краще.

Не забувай про друзів, походи в кіно або просто сумісне проведення часу. Життя повинне приносити радість, а не тільки гори брудного посуду!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...