Закохуються тільки в тих, хто дивиться прямо в очі?

Закохуються тільки в тих, хто дивиться прямо в очі?У кого ми закохуємося і чому? На що в першу чергу звертаємо увагу? І чи здатні ми полюбити ту людину, якій абсолютно не подобаємося?

Вчені стверджують: нас тягне до тих, хто пробуджує в нас почуття Нарциса. Такі прості прийоми, як усмішка і прямий погляд в очі – вирішують все.

Всі ми любимо себе. І тут задіяно щось дійсно схоже на нарцисизм. Люди вважають привабливими тих, кому подобаються вони самі", – відзначив Бен Джонс з Лабораторії досліджень обличчя при Абердінськом університеті. "По суті, це самий елементарний ефект, який ми всі усвідомлюємо в тій чи іншій мірі: якщо ти усміхаєшся людям і довго дивишся їм в очі, то твоя привабливість з їхньої точки зору зростає", – сказав Джонс.

Цікавий факт, якщо дивитися в очі протягом 20 секунд не відводячи погляду, то симпатія з боку партнера збільшується на 40%. Невже все так просто або ж це якась біохімія?

За твердженнями Джонса і його колег, їм вдалося довести, що ваблення грунтується на соціальних сигналах, які означають: "Я вами цікавлюся". Найважливішим сигналом, ймовірно, є те, чи дивиться людина прямо на вас.

Тепер частіше усміхаймося і дивимося один одному в очі! 😉

Дізнайся про п’ять нарозповсюдженіших помилок про кохання.

Джерело: love.aport.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...