Закохувати його в себе за одну ніч

Закохувати його в себе за одну нічЧому від одних тікають ледве задзвонить будильник, а з іншими не хочуть розлучатися ні на хвилину. Дізнайся, чи можна підкорити чоловіка, будучи обмеженою в часі?

Врахуйте – цим вечором йому глибоко все одно, чи слухали ви Моцарта і чи дивилися останній фільм Міхалкова. Він бачить в вас виключно жінку – розкуту, активну і люблячу секс, – а для чого ще ви з ним в цьому місці і в цей час?

Хороша новина – якщо він йде з вами в ліжко – значить, ви йому подобаєтеся. Така, яка ви є, зі всіма особливостями обличчя і фігури, характеру і темпераменту. Між вами спалахнула іскорка, – а ось чи займеться з неї полум’я, залежить від вас.

Не розчаруйте його. Все, що він бачить, нюхає, чіпає і знімає з вас в ліжку, повинне бути вищим за всякі похвали. Особливості статури – це одне. А ось доглянутість – зовсім інше. Чисте волосся, епіляція (краще лазерная эпиляция, її ефект зберігається назавжди) і крем для тіла, дорогі парфуми, красива і нова нижня білизна.

Здивуйте його. Чим і як завгодно і бажано – несподіваною невинністю або рідкісною розпустою, полуницею з вершками, сервірованою на його попці, любовними віршами на старофранцузському, дзвінком від тата-президента, здатністю в п’ять хвилин налаштувати його ноутбук або усмирити люту вівчарку. Важливо, щоб враження виявилося сильним, позитивним і запам’яталося намертво.

Залишайтеся бажаною здобиччю. У нього не повинно бути почуття, ніби, затягнувши вас в ліжко, він одержав вас з потрахами. Заінтригуйте його, спантеличте. І в жодному випадку не призначайте самі нових зустрічей, не дзвоніть потім, не шліть есемесок, не натякайте, як вам буде добре вдвох і як саме ви назвете дітей. Зникніть, немов фрегат в тумані, – хай йому захочеться відшукати вас і повернути.

Не будьте занудою. Якщо ж ви зіпсуєте смак основного блюда тривалими глибокими бесідами, тужливим “ти мене любиш?!!!” або посткоїтальною істерикою в дусі Анни Кареніної, то він, швидше за все, постарається ухилитися від другої зустрічі.

І останнє – не чіпляйтеся за результат. Стовідсоткової гарантії не буває ніде, тим більше в справах любовних. Можливо, ви не співпадете в ліжку – по запаху, по темпераменту, за особливими звичками. Можливо, його серце вже зайняте, і ніякий класний секс не здатний вигнати з храму прищаву і очкасту Богиню його фантазій. І взагалі, чоловіки, гади такі, дуже добре відчувають, коли вони нам потрібні до зарізу – і негайно прагнуть втекти. Тому уявіть, що ви розлучитеся уранці назавжди, так проживіть це і не партеся.

Дізнайся, як займатимуться сексом в майбутньому

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...