Захар

Перекладається з староєврейського як – "божа пам'ять".

Це ім'я обдаровує людину величезною добротою й широкою натурою. Якщо в сім'ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар: він не тільки не буде там торгуватися, але й, швидше за все, "забуде" взяти здачу. Захар товариський і гостинний, із задоволенням запрошує до себе не тільки друзів, але й випадкових попутників. Дружить із сусідами. У недільні дні ви може застати Захара за прибиранням квартири. Він робить це охоче й навіть із натхненням, втягуючи в домашню роботу дітей, тому що вважає: праця – кращий спосіб правильного виховання. У родині Захара найчастіше народжуються хлопчики. Контролює навчання дітей, майже не пропускає батьківських зборів. Так само відповідально він ставиться і до своїх батьків.

До Захара часто тягнуться жінки, що пережили нещасну любов, і нерідко буває так, що, сповідалися і знайшовши співчуття, вони стають їхніми дружинами. Одружується Захар пізно і, як правило, на жінці з дитиною. Доброта, м'якість, беззлобно Захара, його природна нездатність до насильства закінчується майже завжди тим, що дружина займає командне положення в сім'ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо дружина тактовна, в іншому випадку можна травмувати чутливу натуру Захара. Захар не схильний до зради, довіряє дружині, домосід. Майже не п'є.

Ім'я має давньоєврейське походження, перекладається як "Бог згадав". На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства, прийшло з Візантії. Святим заступником є Захарій, один із дванадцяти малих пророків. Він народився під час вавілонського полону, пережив його і після повернення з нього намагався внести посильний вклад у моральне відродження народу. Передбачається, що Захарій загинув насильницькою смертю від рук іудеїв за викривальну проповідь, "між храмом і жертівником". Людина, названий цим ім'ям, має ряд відмітних якостей, таких, як стійкість, віра, чесність, почуття відповідальності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...