• Без категорії

Загроза переривання вагітності

Загроза переривання вагітностіЗагроза переривання вагітності – стан, знайомий багатьом жінкам. При фізіологічному протіканні вагітність продовжується 38-40 тижнів або 10 місячних місяців. Мимовільне переривання вагітності на терміні до 28 тижнів вважається викиднем, на пізніших термінах – передчасними пологами.

Головні симптоми, якими проявляє себе загроза переривання вагітності: больові відчуття різної інтенсивності, підвищений тонус матки, виділення з піхви, відмінні від звичайних.

Найчастіше симптоми загрози переривання вагітності існують якийсь час, можуть носити хвилеподібний характер, вони непогано купіруються призначенням спокою, медикаментозною терапією.

Болі можуть бути тягнучі, ниючі, переймоподібні. Локалізація їх різна, частіше в низу живота, над лоном, у області поясниці і крижів.

Загроза переривання вагітності може проявляти себе і зміною виділень із статевих шляхів. У нормі вони прозорі, слизисті, не рясні. При появі домішки крові або водянистих виділень з аміачним запахом слід негайно звернутися по медичну допомогу. Кров’яні домішки, в більшості випадків, говорять про відшарування плодового яйця або плаценти.

Причини, у зв’язку з якими може розвинутися загроза переривання вагітності, багатоманітні. В першу чергу, це захворювання матері, як хронічні, так і гостро протікаючі під час вагітності. Особливо небезпечні деякі інфекційні захворювання.

Головна задача вагітної при виникненні загрози переривання вагітності – якомога менше хвилюватися і чітко виконувати призначення лікаря.

Джерело: baby.ru

Браузерные игры сегодня не так популярны, как в девяностых, но они всё ещё имеют большую аудиторию игроков. Игра ganjawars.ru была одной из первых браузерных игр, в которой баланс в игровом мире был на достаточно высоком уровне для того, чтобы привлекать много новых игроков каждый день.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...