Забобони і купання дитини

Забобони і купання дитиниНезважаючи на те, що за вікном XXI століття, нам все одно не чужі забобони та прикмети. Ці аспекти не оминули й купання немовляти. Дотримання повір’їв предків обіцяють дитині міцне здоров’я, матеріальні блага, любов оточуючих протягом усього життя. Важливо розуміти, що прикмети – це всього лише прикмети. Ніхто не зобов’язує вас їх дотримуватися, як-то зациклюватися на них. Все суто за бажанням батьків.

Матеріальне благополуччя привернуть срібні монети, опущені в воду. А якщо цю ж воду молода мама вип’є, то надалі з годуванням не виникне проблем, оскільки грудного молока буде предостатньо.

Любов оточуючих приверне настій любистку, доданий в ванночку з водою.

Здоров’я обіцяє настій оману. Вважається, що ця трава дарує малюкові дев’ять сил, які і підтримують здоров’я дитини. До слова, застосування оману практикується при екземі і дерматитах у дітей.

За прикметами купання дитини не можна довіряти навіть бабусям. Вважається, що сторонні люди можуть забрати у дитини сили і здоров’я, особливо, якщо людина любить себе більше, ніж новонародженого. З тієї ж причини виливати воду після купання повинна виключно мама.

«Забороненими» днями для купання вважаються п’ятниця і неділя. У неділю заборонено купати дівчаток, так як «краса змиється».

Перше купання дівчинки повинно проходити в білій одежині. Такий обряд дозволить шкірі завжди залишатися красивою і білою.

Після того, як дістали дитину з води, але ще не завернули в рушник, три рази необхідно поцілувати малюка і сплюнути у воду (поцілунок-плювок-поцілунок і т.д.). Цей обряд запобіжить остраху води. Причому його потрібно проводити після кожного купання.

Забобон з приводу купання безліч. Примітно, що вони можуть навіть суперечити один одному. Тому не варто сліпо вірити всьому, виберіть щось одне для себе, до чого більше лежить душа.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...