За якими критеріями ми вибираємо, нас вибирають

За якими критеріями ми вибираємо, нас вибираютьЧасом дуже складно пояснити чому ми вибираємо ту чи іншу людину собі в партнери. Пізніше, коли з’являються проблеми в парі, ми задаємо собі питання: «Що я в ньому такого знайшла? Куди я дивилася? Він же зовсім не в моєму смаку, а я втратила голову від почуттів…». Чому ми вибираємо саме таку людину? Любов, пристрасть і закоханість – це досить не прості почуття, але вченим вдалося частково розібрати цей механізм по деталях.

  1. Різні часи і різний вибір

На якого хлопця ти звернеш увагу: довгого студента-економіста, з яким зустрілися на семінарі, або накачаного атлета з фітнес-центру? Виявляється, тут справа не в різниці смаку, а в фазі менструального циклу.

В період овуляції, коли можливість завагітніти збільшується в кілька разів, ми несвідомо обираємо більш мужніх хлопців міцної статури. Підсвідомість вважає, що від них у нас з’являться більш витривалі, сильні і пристосовані до життя діти. А під час менструації нас тягне до більш м’яких, добрих, ніжних хлопців, які можуть зрозуміти наші переживання і поспівчувати.

  1. До любові через терни

Якщо хлопець тільки що пройшов через стресову ситуацію, то ймовірність його симпатії до вас збільшується.

Під час стресу, організм фізіологічно переживає стан схожий на сексуальний сплеск, і тіло не завжди може відрізнити ці сигнали.

  1. Алкоголь

Сп’яніння не просто дозволяє нам опустити планку вимог до потенційного партнера. З фізіологічної точки зору краса – це симетрія в зовнішності і будова тіла, так як симетрія – це показник генетичного здоров’я людини.

Алкоголь не дає нам помічати асиметрію партнера і він здається нам гарнішим, якщо ми випили.

  1. Чоловік ідеал

Чоловічі стандарти теж навіяні природою і тягою до здорового потомства. Дівчата часто звертають увагу на чоловічі сідниці. І це не спроста. Чим вище рівень тестостерону в організмі чоловіка, тим швидше спалюється жир в тілі чоловіка, а значить менше жирових відкладень в районі талії і стегон.

  1. Схожість з його мамою

Це не вигадка, а реальність. Чоловік вибирає партнерку зовні схожу на дитячі спогади. У дитинстві відбувається – сексуальне відкладення. У моменти яскравих емоцій наш мозок запам’ятовує образ, який стане для нас еталоном.

  1. Парфуми

Чоловіки найчастіше вибирають дівчат з парфумами з ароматів лаванди і кавуна. А жінки віддають перевагу чоловікам з ароматом суміші огірка і лакриці.

  1. Жінка в червоному

Це не кліше або просто стереотип. Червона сукня – це посил з давніх часів і маніпуляція древніми інстинктами. Одягніть червоне і чоловічу увагу вам забезпечено.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...