ЗА ВЕРСІЄЮ GOOGLE: ТОП-8 НАЙКРАЩИХ РОСЛИН ДЛЯ ДОМУ

Які рослини шукають у найпопулярнішій пошуковій мережі? Що купують і чим цікавляться користувачі Інтернету? ТОП-8 найкращих рослин для дому за версією Google.

Не секрет – щоб визначитися з вибором, ми все частіше звертаємося до Інтернету, ніж до продавців у магазинах. Це, швидше, другий етап – після вивчення необхідної інформації онлайн. Якими рослинами найбільше цікавилися користувачі Google?

  1. Фікус ліроподібний

Фікус ліроподібний – це багаторічна вічнозелена рослина, листки якої формою нагадують скрипку. За рік рослина виростає на 15 см і може сягати заввишки 15 метрів. Дуже невибагливий у догляді, він дуже добре очищає повітря від шкідливих домішок.

  1. Китайське грошове дерево

Китайське грошове дерево, або пилея, ідеальний вазон для новачка – його досить просто поливати. Унікальність у тому, що чудово знімає втому, піднімає настрій і загалом благотворно впливає на стан людини.

  1. Стреліція Королівська

Ця квітка – яскравий представник тропічної флори. Свою ботанічну назву вона отримала на честь дружини короля Англії Георга ІІІ. У народі цей вазон називають «райський птах», бо його квітка нагадує голову птаха з яскравим чубчиком.

  1. Алое

Про цю рослину знають усі, а особливо люди Радянського періоду – у кожного, здається, на підвіконні стояло алое. Ця рослина дійсно дуже корисна та лікувальна. Навіть Колумб обов’язково брав на борт рослину, щоб загоювати її соком рани матросів.

  1. Церопегія

Назва рослини походить від грецького слова, яке перекладається як «канделябр». Квітки церопегії мають незвичайну форму – серця. Це багаторічна рослина, якій необхідне тепло.

  1. Молитовна квітка

Молитовна квітка – чудове рішення для темних кімнат будинку, проте вона дуже не любить протягів та сухого повітря. Рослина із густим листям вважається символом домашнього вогнища. Цікаво, що листочки ввечері піднімаються, а вранці опускаються. Рослина ніби молиться, за що й одержала свою назву.

  1. Кактус

Рослина, яка не потребує додаткових представлень. Унікальність видів та форм кактусу дозволяє створити справжні ботанічні шедеври на підвіконні власної квартири. Та й у догляді невибагливий.

  1. Сансевієрія

Рослина також відома як «Язик свекрухи» або «Зміїна шкіра», обумовлена ​​забарвленням і формою листя. Цю квітку практично неможливо занапастити. Якщо ви забудете її полити – нічого страшного не станеться.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...